Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellisa kérdése:

Miért nem kell semelyik pasinak se egy olyan csaj aki wowozik? =/ 18/L

Figyelt kérdés
Fentebb a kérdés. Eddig minden pasi, akire rámozdultam azért hajtott el, mert wowozom =/
2011. szept. 14. 15:05
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Hát elég nagy idiótáknál próbálkozol ha ezt mondják vagy inkább az a probléma, hogy a wowról is beszélsz egy csomót vagy pedig túl sokat játszol vele
2011. szept. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Mert hülyék :DD igaziból a kockáknak egy álom csaj vagy és az én barátnőm is wowozik és együtt játszunk :D
2011. szept. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 Mitmivan? ***** válasza:
100%
Ha nagyon kocka vagy akkor adott, hogy miért, ha meg nem akkor nem tudom. Biztos, hogy a wow miatt?
2011. szept. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

A poén az, hogy 5 évig wowoztam és 19-24 és nem találtam egy olyan csajt aki értene akár egy szót is a wow rövidítésen kívül. :D


25/F

2011. szept. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a wow?
2011. szept. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

nem is eredetin játszom, hanem tört szerveren. és igaz, hogy néha szó esik a wowról is, de sose volt olyan, hogy másról ne tudtunk volna beszélgetni. éjszakákat átbeszéltünk telefonon, és kb a 8 óra alatt 7 és fél órát másról volt téma, fél órát max a wowról. és nem is játszom sokat. hétköznap csak egy rhc-t nyomok le az eot miatt, és hétvégén is csak pár raidbe szállok be, hétvégén is csak 2-3 órát játszom. az előző pasi akivel össze akartam jönni, szó szerint így rázott le:


"engem megrémít, ha egy nő tudja mi az a raid, meg ts, meg eoc, egy nő az legyen nő"


Lehet tényleg abba kéne hagynom a wowozást, hogy normális párkapcsolatom legyen, vagy csak szimplán, ne avassam be a kiszemeltet abba hogy mit csinálok a szabadidőmben =/ de azért hazudni se szeretnék

2011. szept. 14. 15:16
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát igazából szerintem csak nagyon szerencsétlenül választottál fiút eddig :D

Hétvégén 2-3 óra az annyira nem vészes más meg tévé előtt tölt annyit semmmivel nem jobb

2011. szept. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a wowozás?Bocs,de tényleg nem tudom..
2011. szept. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
54%
Soha nem kéne kocka barátnő. 18F
2011. szept. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát, régebben én is játszottam, aztán valahogy egyik napról a másikra meguntam. Azóta nem értem hogy tudott lekötni, de mind1. Nem baj az ha játszol, de ha van valakid akkor ne a játékot részesítsd előnyben, mert az viszont beteges. Lehet, hogy ez a probléma. Mellesleg, hogy bírod még idegekkel azt a játéknak nevezett fost ami taurin megy (feltételezem elmondásodból, hogy ott játszol) ? :D


18f

2011. szept. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!