Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellisa kérdése:

Miért nem kell semelyik pasinak se egy olyan csaj aki wowozik? =/ 18/L

Figyelt kérdés
Fentebb a kérdés. Eddig minden pasi, akire rámozdultam azért hajtott el, mert wowozom =/
2011. szept. 14. 15:05
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként engem nem zavarna egyáltalán, ha egy lány játszik, de ne ez legyen már a fő közös téma. Előző voltam.
2011. szept. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 Mitmivan? ***** válasza:
100%
Ne hagyd abba, ha szereted csinálni. Sok fiú szereti, ha hozzá tudsz szólni a kocka témához (saját tapasztalat).
2011. szept. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna,ha a maradék idődben velem lennél!
2011. szept. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt nem arról van szó, hogy lány vagy. Hanem mindenkinek más elvárásai vannak. Valakit zavarnak az ilyesmi játékok, másokat nem, és van akinek direkt tetszik ha a párja mondjuk wowozik.
2011. szept. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
koca kocka :D
2011. szept. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem szólónak!

Nem olyan lányt ismerek aki tényleg sokat gépezik és közel sincs még a súlyfeleslegeshez se.

A testalkat tutira valami genetikai dolog, mert itt vagyok én is 170/60 évek óta és tökmind1, hogy mozgok-e vagy sem.

Ha mozgok többet eszek annyi!

2011. szept. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat =/ nem fogom hagyni, hogy a pasik irányítsák a szabadidőmet -.- aki szeret, az elfogad így is-.-
2011. szept. 14. 16:14
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
*Nem egy olyan
2011. szept. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog tetszeni a válaszom.


Nem azért hajtottak el mert wowozol, hanem mert nem jöttél be nekik, és kényelmes kifogás volt erre fogni.


Számomra abszolút pozitív lenne, ha egy lánynak lenne valami hobbija amivel lekötné magát, nem meló közben hívogatna 5 percenként, hogy mit csinálok.


26/F

2011. szept. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy egy hobbi miért ennyire fontos egy kapcsolatban. Amikor igazán szerelmesek vagyunk, az emberek alapszemélyiségébe, gondolkodásmódjába, stílusába szeretünk bele. Pl. ha szereted a rock zenét, és megtudod, hogy a srácnak rock bandája van, még nem fogsz beleszeretni, ha nem vagytok egy hullámhosszon. De lehet, hogy jön majd egy rapper, akivel nagyon jól kijöttök, és már nem a másik zenei ízlése fog érdekelni.

Engem sem az érdekel főként, hogy miről mesélnek nekem, hanem, hogy érdekesen teszik-e. A földrajzért sem rajongtam soha, most viszont kaptunk egy nagyon jó tanárt, így egész órán figyelek, és élvezem!


Itt tehát 2 lehetőség van:

-Vagy nem vagy elég érdekes számukra

-Vagy gyerekesek, és még ez alapján ítélnek. Esetleg cikinek tartják a barátaik előtt, ami szintén egy beszűkült, helytelen gondolkodásmód, hiszen egy igaz barát nem fog kinevetni, ha WoW-ozik a párod, még ha nem is a kedvence a játéka, sőt szurkol értetek, azért, hogy minden jó legyen :) Csak akkor szól bele a dologba, ha látja, hogy a párod nem szeret igazán, és segíteni szeretne.


Számomra jófejnek tűnsz, és még írni is tudsz(olyan helyesírási hibákkal találkozom néha a neten, hogy a fejemet fogom), és nem vagy az a függő. Ha szeretsz WoW-ozni, akkor ne hagyd abba senki miatt, mert aki szeret, az a WoW ellenére is szeret. Még ha függő vagy, akkor is(nem vagy az, de tegyük fel...Ez csak egy példa), max. közös programokat szervez, hogy kiszakítson a játék világából, és ha az nem használ, akkor talán el is kezd játszani, vagy együtt elkezdetek valami mást.


Na, regényt írtam.

Összefoglalva: Ne változz meg senki miatt! Ha így nem kellesz neki, akkor sem szeretne igazán, ha nem WoW-oznál!

16/L

2011. szept. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!