Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Korai 7-8 hónap után az...

Korai 7-8 hónap után az eljegyzés és az összeköltözés?

Figyelt kérdés
Jövő hónapban költöznénk össze, lassan már a babát is tervezzük. Az én szüleim örülnek ennek de párom szülei nem.
2011. febr. 13. 13:36
 1/10 anonim ***** válasza:
A gyerekvállalás korai.
2011. febr. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Korfüggő is, de szerintem korai. Az összeköltözés belefér, de az eljegyzés korai. Pláne, ha csak ilyen "eljegyezlek aztán majd elveszlek valamikor dolog"... mert annak meg semmi értelme szerintem. De tényleg attól is függ, hogy hány évesek vagytok, meg, hogy mindketten dolgoztok-e, esetleg egyikőtök, vagy mindkettőtök tanul. Szóval több dolgon múlik ez, de első sorban nektek kéne tudni/érezni, hogy jó lesz-e így :)
2011. febr. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem először csak költözzetek össze, legalább még jobban megismeritek egymást! Eljegyzés korai ha 18-20 évesek vagytok, amúgy meg ti érzitek. Szülők ne szóljanak bele, felnőtt emberek vagytok. :)
2011. febr. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem korai az eljegyzés és a gyerek, de az összeköltözés nem. Azt a legjobb minél előbb. De nem hiszem, h. bárki is beleszólhat, szóval ha nektek így jó, áldásom rátok ;)
2011. febr. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Én 3 randi után költöztem össze a kedvesemmel (én 24 voltam, ő 23) Ennek már lassan 3 éve. Azt se mondhatom, hogy hű de nagyon ismertem, azt se hogy hűűű be szerelmes voltam, de szerencsére nagyon jól alakult a kapcsolatunk. Szerelem, szeretet, tisztelet még megvan kölcsönösen. Eljegyzés meg esküvő van tervben, de csak akkor mikor mi ketten összespóroltuk a pénzt, gyerek majd még azután. Nem sietünk, tökéletes ez így.

Össze lehet költözni, jó benne, hogy hamar meg lehet ismerni a másik bogarait, de az eljegyzés, meg baba az még túl korai, az együttlakás alkalmával olyan dolgok derülhetnek ki ami vagy még bennsőségesebbé teszi a kapcsolatot vagy hazavágja :)

2011. febr. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
eljegyzést- szerintem- úgy nem érdemes kötni, h bármikor felbonthatjátok. a baba korai, még nem ismeritek egymást annyira. én az összeköltözés mellett vagyok, lakva ismerszik meg az ember. kiderül hamar, ha nem passzoltok.
2011. febr. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
attól függ, 1 év után költöztünk össze,16 hónap után jegyzet el, most várjuk első babánkat, sztem ez kinek hogy sikerül, meg ki mennyire találja meg a párját, ha összeköltöztök akkor sokkal jobban megismeritek egymást és kiderül, mennyire passzoltok :D
2011. febr. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én 25 ő 35 éves
2011. febr. 13. 20:15
 9/10 anonim válasza:
Várjatok még szerintem..
2011. febr. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is feltettem magamnak ezt a kérdést !a párommal 8hónapja élünk együtt...mi már 4hónap után eljegyzést akartunk...és babát!!!Nagyon sokszor átbeszéltük a terveket...esküvő..baba...közös ház..közös élet!!De átbeszéltük h.várunk még!!!Jól is tettük...h.nem hamarkodtuk el!!Hisz naon komoly dolog ez egy ember életébe
2011. febr. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!