Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az korrekt dolog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az korrekt dolog, hogy nem vagyok hajlandó csak barátkozni lánnyal?

Figyelt kérdés
Az normális, hogyha azonnal elutasítok minden olyan lányt, aki nem akar tőlem semmi komolyat, csak haverkodni? Biztosra akarok menni...
2011. szept. 15. 17:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagy vagy fiú?
2011. szept. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Korrektnek korrekt, de egy idő után rohadt magányos leszel..
2011. szept. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem akarsz lány barátot?
2011. szept. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

"Miért nem akarsz lány barátot?"


Ha kezedben van egy felbontatlan üdítő, bizonyára előbb-utóbb te is meg akarnád inni...

2011. szept. 15. 17:13
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez f@szság, már megbocsáss. A fiúk és a lányok között nem csak párkapcsolat lehetséges. Szerintem egyáltalán nem teszed jól, mert csak önmagad mellől fogod még azokat is elmarni, akik esetleg akarnának tőled valamit.
2011. szept. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

""Miért nem akarsz lány barátot?"


Ha kezedben van egy felbontatlan üdítő, bizonyára előbb-utóbb te is meg akarnád inni..."


Ismered azt az emberi tulajdonságot, hogy önuralom? Ez egy teljesen normális emberi reakció, hogy aki nem akar veled kikezdeni, azzal te sem. De ha te nem vagy szomjas, akkor ne bontsd ki az üdítőt, pláne nem arra, hogy elpazarold azt, hogy egyáltalán ott van a kezedben, és a forró nyári napon hűt téged anélkül, hogy fel kellene bontani...

2011. szept. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Idevág egy vicc:

Vendég: Pincér, hozzon nekem sört!

Pincér:Alkoholmentes jó lesz?

Vendég:Játék pénzzel fizethetek?

...

2011. szept. 15. 17:24
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha hiszed, ha nem egy lány baráttól igzalmas dolgokat tudhat meg az ember.

Akár a másik nemről, akkor egy bizonyos másik nőszemélyről

Szóval nem csak szexre jók a nők.

2011. szept. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem jól csinálod, mivel én is így csinálom. Persze az sem mindegy, hogy mit takar a barátkozás.


Nálam inkább úgy van, hogy haverkodom velük. És sok lány haverom van, szóval nem vagyok magányos, ahogy valaki írta. Viszont ha látom, hogy nem igazán vevő rám, akkor én se teszem oda magam.


Azt viszont lehet nem csinálom jól, ha valakinél komolyabban bepróbálkozom, és elutasít az halott számomra. Levegő, nem szólok hozzá, nem nézek rá. Lehet gyerekes, én ilyen vagyok. Utánpótlástól nem kell félnem, mindig bebizonyosodott, hogy jött az illetőnél egy jobb. Mindig, csak az időintervallum más.

2011. szept. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja, azt meg gondolom mondanom se kell, hogy amíg pitiztem, addig jó vagyok nekik, és miután jön ez a levegőnek nézés téma, utána mennyire b@szni szokta a csőrüket, ha mással jól elvagyok, ahogy velük régen, most meg le se szarom őket. Amolyan elégedettséget érzek akkor.
2011. szept. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!