Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinaljak? Van egy baratom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak? Van egy baratom de mas valaki utan vagyom.

Figyelt kérdés
Legyszi segitsetek! 7 eve van parom, amibol 3 eve egyutt is lakunk (22 eves vagyok most), minden rendben van koztunk szeretem meg minden csak…3 eve mikor elkezdtem az egyetemet meg nem is volt semmi gond, csak a masodik evtol kezdve nagyon joban lettem az egyik sracal, mindig egymas mellett ultunk, egyutt mentunk haza az orak utan, egy csomot rohogtunk, elveztuk egymas tarsasagat. O tipikusan olyan ember h tiszteletben tartja, h van baratom es soha egy arva megjegyzest sem tett. De latom rajta h nagyon is tetszem neki, meg ahogy ramnezz. Igy megmaradtunk a baratsag szintjenel. Csak az az egyetlen gond h en napi rendszeressegel gondolok ra, tudni kell meg azt h o idokozben osszejott egy csajjal,2 honapja, de heti egyszer meg mindig talakozunk v ha nem akkor beszelunk, es tudom h tobb van koztunk de nem valljuk be, m felunk h mi lesz utana. En felek m van egy nagyon rendes baratom akit szeretek is, o meg az egoja miatt. Hozzateszem h ez nem szexualis vagy iranta, csak ha latom a masik csajjal megesz az feltekenyseg, nem tudom h szerelmes vagyok e vagy mi a fene van velem, de nem is akarok szakitani m mi less utana…szerintetek, mit tegyek, v o miert nem mondd semmit h konnyebb legyen, m neki is eszre kellett venni h vonzodom hozza es fontos nekem, annak ellenere h nem mozdultam ra.
2011. szept. 15. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Ba.szok rá elolvasni.
2011. szept. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hülye dolog a szerelem.


Az embernek megvan a szerető, odaadó, gondoskodó párja és az ember szíve más felé húz.

Ismerős érzés, de lehet ellene tenni.


Te neked kell érezned, hogy hogy a helyes, de figyelj arra, hogy a döntésed 4 emberre is közvetlen kihatással lesz. Szóval csak óvatosan!

2011. szept. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Meg tudlak érteni! Én is hasonló cipőben jártam, csak a másik részről én fiú vagyok és egy lánnyal voltam így, egy csókig jutottunk és utána megállapítottuk, hogy ez így nem fog menni és azóta is nagyon jó barátok vagyunk.
2011. szept. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%
khm büd*s kva... khm
2011. szept. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az évek során mindenki találkozik ezzel az érzéssel, és igen , a döntés rajtad múlik, képes lennél-e feladni 7 évet egy új kapcsolatért? Mert nyilván az új mindig izgalmas, és jó, de ki tudja mi lesz később ha netalán bele mennél. Én nagyon szeretem a barátom, de velem is már előfordult , nem is egyszer.. és nem azért mert rossz a kapcsolatunk vagy mert nem imádjuk egymást.. talán tényleg az "új" miatt. De én döntöttem és nem dobom el a biztosat , a jót egy bizonytalanért.. Én csak azt tudom neked tanácsolni , hogy próbáld meg egy kicsit kerülni a srácot, próbálj meg ne találkozni vele annyit, és ha úgyis hiányzik, már könnyebb lesz a kérdés megválaszolása neked is:)Sajnos nehéz dolgok ezek mert egy döntésen néha egy egész élet múlik.. :S Sok sikert!19l
2011. szept. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszi....:D
2011. szept. 16. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!