Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a barátom. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
tnap elmentem bulizni hítam a barátom is de nem jött, uh egyik bnőmel mentem. Nagyon sokat ittunk, de tényleg annyira h már nemigazán tudtam magamról. ekkor megjelent a buliban egy barátom, akivel régen kavartunk, volt szex is,de még mielőtt a mostani barátommal összejöttem. aztán tnap éjjel rámmozdult és már nem tudtam nemet mondani neki, uh felmentem hozzá és lefeküdtem vele. mellesleg rossz volt az egész fájt is, nem is akartam cs ugy feküdtam az ágyon, mert bármi másra képtelen voltam, ő meg megdugott. nagyon megviselt az egész, mert én a barátomat szeretem és igy h fogok majd a szemébe nézni? nem merem elmondani neki ami történt, mert akkor tuti kidobna:/ de igy meg annyira lelkiismeret furdalásom van, hogy nagyon rosszul vagyok, hányingerem van saját magamtól:S
2011. okt. 13. 16:17
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
90%
Van ilyen.....
2011. okt. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
83%
Az ilyet kur.vának hívják.
2011. okt. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim válasza:
87%
most hogy ide kiírtad hogy mekkora egy ri**nc vagy jobban érzed magad ??
2011. okt. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg az igazat
2011. okt. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
66%
K.urva vagy.
2011. okt. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
83%
Szilvásbuktát, mert azt szeretem :D
2011. okt. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
89%

Szakíts vele. Eltoltad a kapcsolatot, bemocskoltad a kettőtök közötti intimitást, őszinteséget. Mond el neki, viseld a következményeket. Amikor berúgtál, de döntöttél úgy: most is legyél kemény, és hajrá.


Legközelebb talán gondolkozzál. A barátodnak meg ne meséld ezt a "nem volt jó, majdnem olyan volt, mintha megerőszakoltak volna" mert agyvérzést fog kapni.


Gratulálok, remélem eléggé szarul érzed most magad. A barátod is hasonlóképpen fog, amikor kiderül, hogy a lány, aki szeretett, megcsalta, és elárulta.

2011. okt. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
93%

1. Piára SOHA nem szabad - és nem is lehet - ráfogni az ilyesmit. Aki nem bírja, az minek iszik?

2. Részegen őszinte csak igazán az ember. Amikor nincsenek már gátlások és nem alakoskodik a többiek előtt. Ha te ilyen vagy valójában, akkor első sorban önmagaddal kell szembenézned, nem a barátoddal...

3. Mindig egyszerűbb kibúvókat, bűnbakokat keresni, semmint vállalni a felelősséget a tetteinkért. De ha van benned egy kis gerinc, akkor felnősz és megtanulsz szembenézni a hibáiddal, amiket vétettél, nem pedig a piára meg a nyomulós srácra hárítani mindent.


Ha van még benned egy kis tisztelet a barátod iránt, akkor őszinte leszel vele és bevallod, hogy mit tettél. Ő pedig vagy megbocsátja, vagy nem. Ez már az ő döntése lesz, hogy együtt tud-e élni azzal a tudattal, hogy a barátnője más férfival kamatyolt.

2011. okt. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
73%
Ribanc vagy.
2011. okt. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
14%
Mond neki ,hogy az exed megerőszakolt és nem tudtál már semmit tenni mert sokat ittál.Talán ez az egyetlen esélyed.
2011. okt. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!