Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta nem szeret de többet érez mint vonzalmat, mi ez akkor?

Figyelt kérdés

Nagyon jól elvagyunk mint haverok. Volt csók,de több nem történt. Igazából én beleszerettem,amit el árultam már neki. Ő azt mondta,több van mint szimpla volnzalom.És egyik nap rákérdeztem,h mi ez akkor. Azt mondta,ő nem engem. Tehát nem szeret. De akkor mi van,nem értem. Nem szeret de többet érez mint vonzalom?Engem zavar,ha más nőkkel jól elvan és hülyül. A reakcióiból az jött le őt is zavarja ha hozzám jön oda olyan hapsi aki akarna is valamit tőlem. Nem értem,egyszerűen kiborultam. Tegnap nem szólt hozzám szinte egész nap,csak meló végén,de csak csipkelődött.Ja tegnap előtt mondta el,h nem szeret.Mikor mondtampróbáltam úgy tenni mindtha nem érdekelne,és egész addig nem is érdekelt míg munka végén jött hozzá egy "ismerős csaj" akivel szintén szokott hülyülni.

Mit tegyek?


2011. szept. 15. 18:42
 1/2 bix ***** válasza:

barátként el van veled, te kijátszottad hogy szereted (csaj miért mond ilyet? ha a pasinak bejön had melózzunk már értetek, nem kell lelőni a vadászat izgalmát egyből...)

erre most mit mondjon? szépített egy kicsit, és ennyi. nem akar tőled az égvilágon semmit. barátként max elvan veled de ennyi. van ez így sajnos.


legközelebb ne terítsd a lapokat ennyire korán...

2011. szept. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem hinném,hogy ha 2 év után tudatom vele az korai lenne!És nem konkrétan mondtam neki,hogy szeretem,hanem hogy én tudom mit érzek,és,h érdekelne ő mit érez ha többet mint vonzalmat.
2011. szept. 15. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!