Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mi a francot csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi a francot csináljak?

Figyelt kérdés
1,5 éve szakítottam a barátnőmmel, azóta nem láttam. Ma összetalálkoztam vele az utcán... És jobban esett az ölelése, mint a kapcsolatunk elején, vágyom az érintésére, a csókjára.. Én szeretném újrakezdeni, de nem hiszem, hogy ő is ezen az állásponton van. Most mit csináljak?
2011. szept. 16. 10:40
1 2
 1/18 napietus ***** válasza:
80%
mondjuk ha megkérdeznéd tőle, előrébb lennél...
2011. szept. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
kérdezd meg és ha már tudod a választ akkor nem kell magadban évődnöd ezen. Ha nem, akkor tovább kell lépned és lehetőleg kerüld a találkozást. Ha igen, akkor meg...hajrá :)
2011. szept. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 MolotovPunk ***** válasza:
100%

Próbáld meg az újrakezdést.

Kérj tőle bocsánatot.

Kedveskedj neki.


Ha nem akarja az újrakezdést,akkor felejtsd el.

2011. szept. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Hódíts vissza!

Ha jártatok nagyjából tisztában a szokásival, tudod mit szeret, minek örül stb..

Kezd el udvarolni, majd kiderül maradt e még benne valami, ami hozzád fűzi!

37/N

2011. szept. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

:))) Persze ne engem:)))

Bocsi de helytelenül írtam, tehát nem hódíts vissza, hanem hódítsd vissza! Még 1x bocsi :))

37/N

2011. szept. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, hétfőn reggel 7-kor lesz a nagy dolog :) Remélem azért még szeret, annak ellenére hogy ilyen hülye voltam...... Csináltam neki még anno fából egy zongorát (mindketten zenészek vagyunk, ő zongorista, én kürtös), mivel szeretek barkácsolni. Még mindig ott van az asztalán. 1 évet jártunk, szerintem még nem tűnt el minden érzése, legalábbis remélem.... :(

Ja, és én 16/F, ő 18/L!

2011. szept. 16. 18:06
 7/18 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, egyesegyedül őt szereted, szóval nem veszthetsz semmit sem.
2011. szept. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
2 év korkülönbség a lány javára? te dobtad? hát tudsz élni zenész!
2011. szept. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Gábor, te vagy az?
2011. szept. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
miért dobtad? volt azóta valaki másod? és neki volt vagy van?
2011. szept. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!