Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mi a francot csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi a francot csináljak?

Figyelt kérdés

Most lesz barátnőmnek a születésnapja és egy nagyon jó barátomnak adtam pénzt, mert külföldön van, h vegye meg nekem azt a gyűrűt, amit mutattam.

Most hív, h ne is számítsak rá, mert autóbalesetük volt, így nem jönnek haza.

Egyik gáz, hogy munkahelyen vagyok így már nem tudok mást venni, mert holnap minden zárva lesz, hétfőn meg főleg.

Aztán most így mit csináljak, mert kivettem egy vendégházat és tiszta gáz lesz, ha előveszek egy bon-bon-t, hogy boldog szülinapot:S


2011. okt. 29. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ez szopás...
2011. okt. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kerjel kolcson szuleidtol ,barataidtol ,stb ...


Azert ,vigyazz ,nehogy a haverod becsapjon ... lehet kitalalta az egeszet s a penzel marad :/ ...

2011. okt. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tuti nem, mert ismerem.

Az gaz lenne, ha elmondanam a baratnomnek, h mi van es h kesobb megkapja?

2011. okt. 29. 17:53
 4/5 anonim ***** válasza:
nincs a családotokban egy régi gyűrű ami a nagyidé vagy anyukádé volt mert akkor oda adhatnád azt is neki és annak jobban örülne mert ugye az egy családi kincs és most neki adtad
2011. okt. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elkéretőznék a főnökömtől biztosan megérti hogy nagy gáz van, vázolj le neki mindent. hogy ez van meg az...kocsiba ülnék telefonálnék a haveromnak hogy hl vannak és már mennék is 1000-el......hallod mennnnyyyyyyééééé remélem jó csaj:D
2011. okt. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!