Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondanátok vmi jót arra h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondanátok vmi jót arra h hogyan tesztelhetnék le 1 lányt h téll szeret-e, és hűséges lenne ha össze jönnénk?

Figyelt kérdés
2011. szept. 16. 12:41
 1/7 napietus ***** válasza:
szerintem ne teszteld. ha van agya, rájön, és repülsz.
2011. szept. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 John John ***** válasza:
66%
Menj el az anyjával.
2011. szept. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Még nem is a barátnőd,de már teljesen bizalmatlan vagy vele,tesztelgetni akarod.Ez egy élő ember,nem egy kocsi,amivel mehetsz egy tesztkört,hogy jó-e,mielőtt megveszed..Amennyiben úgy érzed,hogy nem tudnál benne megbízni,akkor ne járj vele..szerintem ez ilyen egyszerű.
2011. szept. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

marha egyszerű....

ha ugy viselkedsz vele, ahogy veled szeretnéd, hogy a szerelmed viselkedjen, szeretni fog.

Hameg nem ugyis észreveszed, és lapát.

A szerelembe mindkét fél ad valamit, és mindkét fél legalább ugyanannyit akar vissza is kapni!

Arra célzok, hogy ne legeyn egyoldalu a szerelem, hogy te bele vagy zugva, ömeg, csak kényelmességből, meg szánalomból van veled, mert nincs kedve energiája kidobni....

2011. szept. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
1. és 3.: mert ti csajok aztán nem tesztelitek a pasikat, mi? Vagy nektek szabad? :D
2011. szept. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 napietus ***** válasza:

nem én bízom a saját józan eszemben, ítélőképességemben és emberismeretemben. és tudom, kitől mit akarok és mit várhatok. sosem szántam időt és energiát tesztelgetésre, felesleges és szánalmas dolog, akár férfi csinálja, akár nő.


ha Téged ilyen nőkkel hozott össze a sors, sajnálom. jól pitsán kell rúgni az ilyet, nem általánosítani.

2011. szept. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%
Magánnyomozo drága. :D
2011. szept. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!