Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejtsem végre el?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem végre el? Úgysem jönnénk össze.

Figyelt kérdés
Már elég rég óta bele vagyok zúgva egy srácba aki az ország másik végében lakik.Múlt héten 1 hétre végre megint láthattam mert ő is jött egy táborba... Nagyon sokat beszélünk msn-en bár van amikor nincs témánk olyankor elég uncsi,de máskor meg órákig elbeszélgetünk... Az egyik haverja zat állítja h bejövök neki de szerintem ez nem igaz,mert nem vok vmi szép meg amúgyis messze lakik... Mostanában folyton vele álmodok,képtelen vagyok elfelejteni...:\\\'( mit tegyek?
2009. júl. 6. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
felejtsd el:):P
2009. júl. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kulcsszó az ország másik végén van. Ekkora távolsággal nincs értelme semmi komolyba bonyolódni.. Inkább nézelődj a környéken és kérlek próbáld meg elfelejteni, mert csak magaddal szúrsz ki.
2009. júl. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Tudod igaz a mondás, hogy: "messziről jött ember, azt mond amit akar".


A helyzet az, hogy az ilyen esetek többsége csak hülyítés.


Ilyenkor könnyű helyzetben van, mert nem kell felvállalnia téged.

És, ha szerencséje van akkor "bármi összejöhet".


Tudod, nagy a valószínüsége, hogy egy MSNbetyárral hozott össze a sors.

És bár könnyebb azt hinni, hogy ő a kivétel, de ebben inkább ne reménykedj.


Ha nem csak a táborok alkalmával találkoztok, hanem tesz a kapcsolatért és hajlandó téged meglátogatni csak azért, hogy veled legyen akkor más a helyzet.

Persze ilyenkor is érdemes letesztelni, hogy mások előtt, hogyan viselkedik veled.


De nekem van egy olyan érzésem, hogy te csak egy vagy neki a sokból.


Szerintem keress egy helybeli fiút.


Nem rossz dolog a "távkapcsolat" de csak kevés esetben tud működni.


Valószínüleg soha nem fogod megkapni azt amire vágsz.


Sok sikert.

2009. júl. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!