Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találok olyan oldalt ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok olyan oldalt ahol lazán lehet cseverészni lányokkal és akár több is kialakulhat?

Figyelt kérdés
Olyan oldal érdekelne ahol fiatalos, értelmes gondolkodású laza csajszik vannak és nem csak incselkednek a ffi emberrel .
2011. okt. 22. 09:30
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Azok a lányok akiket te keresel nem a gép előtt csetelnek, hanem hús-vér férfiakkal beszélgetnek ÉLŐBEN!!! Élik az életet mert ők NORMÁLISAK. Ne az interneten akarj párt találni....
2011. okt. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ezek szerint én hulladék vagyok szerinted mert ilyennel próbálkozom?

Azaz nem hús-vér ffi.

2011. okt. 22. 09:46
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy hulladék, csak az a kategória amit te keresel (értelmes laza) nem az interneten lelhető fel "tömegesen". Ezeknek a lányoknak teljesen más elképzeléseik vannak a párválasztásról, az ismerkedésről. De ezt te is tapasztaltad, mert lám-lám keresed és nem leled azt a chatoldalt ami valószínűleg nem is létezik.
2011. okt. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A fura az ,hogy már találtam ilyen lányokat akikkel tök jól el tudtam beszélgetni (a fenti jellemzőkkel bírtak) és a visszajelzés alapján kialakult a szimpátia de nekik sajna párkapcsolatuk volt.
2011. okt. 22. 09:53
 5/8 anonim ***** válasza:
De az a párkapcsolat sem a neten alakult ki :)
2011. okt. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát igen. Ez meg a másik. Az "ideális" paraméterekkel rendelkező lányok hamar elkelnek. Minél igényesebb vagy ilyen téren annál nehezebb lesz megtalálnod a párod. Úgy hogy türelem.
2011. okt. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ebben teljesen igazatok van.

Ennek ellenére butuska, könnyűvérű plázacicára nincs szükségem.

2011. okt. 22. 10:01
 8/8 anonim ***** válasza:
A butuska könnyűvérűt sem kell kizárni azért. Ne tervezz vele néhány óránál hosszabb távra és akkor nem érhet csalódás. Védekezzetek!
2011. okt. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!