Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A lány melletem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Takacsek kérdése:

Mit tegyek? A lány melletem lévő 4es ülésbe ül és 1 férfi se volt a buszon. (16/f)

Figyelt kérdés
Észre vettem hogy a lány egész úton figyelt engem és csak néha nézett máshová (barátnőjével volt) Arra lennék kíváncsi hogy ha ilyen történik velem azt én úgy vegyem, hogy bejövök neki vagy mi? Ilyenkor mit tegyek? és hogy nem gáz-e, ha a barátnőjével van? sajnos nem vagyok 1 nagy csajozó ugyani a suliban állandóan cseszegettek és egyszerűen elment az önbizalmam mindentől Ja meg az ha a csaj szemüvegbe van és nem vagyok biztos benne hogy engem figyel akkor mit tegyek?
2011. szept. 16. 18:24
1 2
 11/13 Kapalo ***** válasza:
Félt tőled, mert egész úton bámultad.
2011. szept. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
utolsó! Ez humor akart lenni?
2011. szept. 18. 19:26
 13/13 A kérdező kommentje:
bocsi nem utolsó hanem utolsó előtti.
2011. szept. 18. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!