Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a teendő ilyenkor ekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő ilyenkor ekkora szerelemnél?

Figyelt kérdés

Sziasztok!...


Nagyon szépen kérem,csak azok válaszoljanak,akik komolyan is gondolják,és nem szórakozásból...nem kérek a piszkálódásból.


A helyzet a következő.Az én párkapcsolatom gyakorlatilag nyílt kapcsolat,tehát részemről "nagy gond" nem lenne...

Megismertem egy férfit a munkahelyemen,mindig minket raktak össze dolgozni: házas,két gyereke van...de nem szereti a feleségét,mert az már elmúlt (megszokás,biztonság).

Valahogy sikerült (szerencsémre vagy szerencsétlenségemre) egymásba szeretnünk,de valami kegyetlen módon... :) :(

Én kifejezetten a tudtára adtam,hogy miattam a családját ne hagyja el,mert nem vagyok családromboló...tudja,hogy az érzéseim őszinték,és ez visszafelé is így van.

Mondtam neki,ha így nem jó,akkor hagyjuk az egészet...és majd elmúlik...de nem múlik,sőt nem is hagyja,hogy múljon...telefonál nekem máson keresztül,aggódik,hogy mi van velem,másnak is megmondta,hogy nagyon fontos vagyok neki,nem akar elengedni...igazából valahogy a lelkem legmélyén én sem bánom...de én inkább a családjára gondolok,mint magamra,és ha ez neki nem megy,akkor inkább ne tegyük.

A legnagyobb problémája az,hogy nagyon fél lépni,pedig akar engem de nagyon...egyrészt fél mit szólnának a kollegák hozzá,az otthoni biztos stb...egyszóval teljesen érthető az aggodalma,neki van mit vesztenie... :( (vagy 14 éve házas kb.)

Ha megtenné,hogy miattam hagyja el a családját,akkor én lennék a szemét,holott én nem is akartam beleszeretni...minden jó volt eddig...és ő sem akarta ezt...pedig megtörtént..és mindennél jobban akarjuk egymást..

Nagyon bonyolult az élet...és igazából nem értem miért van ez,hogy egy "tiltott szerelmet" elém sodor...

Mit tegyek?


Nagyon erősek az érzelmek,nem múlnak és biztos nem is fognak...ez egy olyan Nagy Ő dolog (szerinte is...)...

Előre is köszönöm a válaszokat...


2011. szept. 16. 18:53
1 2
 11/13 BlackSword ***** válasza:

Honnan tudod, hogy nem voltam ilyen helyzetben??? Miért feltételezed rólam, hogy egy tizenegynéhány éves tapasztalatlan kölyök vagyok, aki csak látta, hogy mások hogy élnek??? Hidd el tudom mit beszélek/írok, ha így jobban tetszik... És lehetne fogalmad neked is a kötelességről... Ha korrekt akarnál lenni, akkor visszautasítod, vagy ultimátumot adsz neki, hogy vagy elválik, vagy semmi nem lesz köztetek... Mert ennél még az is tisztább ügy...


De Te meg néha hallgathatnál az eszedre!!! Jótanács volt ingyért... Illik megfogadni...

2011. szept. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy igazad van,a te véleményed is helytálló ...én már ultimátumot adtam neki...írtam is,hogy az ő kezében van a döntés...nem az enyémben.


Nem tituláltalak tapasztalatlan kölyöknek,hidd el...csak nekem egy kicsit rosszul esett,hogy útszéli micsodának néztél,holott közöm sincs hozzá azért mert beleszerettem egy nős emberbe...

Sokkal könnyebb lenne,ha ő nem szeretett volna belém,akkor talán ha egyoldalú lett volna nem lenne ilyen nehéz...

2011. szept. 17. 16:54
 13/13 BlackSword ***** válasza:
Igen... De akkor amíg nem csinál semmit az ügyben, Te se tegyél vele semmit... Így csak jól jöhetsz ki a dologból... Ezt mond is meg neki... És tartsd is be... Szóval ne csak mond, és csinálj mást, hanem akkor tedd azt, amit az ultimátumban adtál neki... Akkor komolyan fog venni...
2011. szept. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!