Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esélye így, hogy megtalálj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélye így, hogy megtaláljam az igazit?

Figyelt kérdés
Főiskolás vagyok, és az a helyzet, h szakítottunk a bnömmel, idegen környezetbe vagyok, műszaki beállítottságú iskolában, ugyh lányok alig vannak:S, amire ratesz mégegy lapáttal az is h a nyelvet alig beszélem, igy nemtudok még ismerkedni sem:S nagyon kétségbe vagyok esve, egyedül érzem magam nagyon, van esélye h így rátaláljak az igazira?
2011. szept. 16. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
mindig van esély ne legyél elkeseredve
2011. szept. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
amugyis nagyon nehezen nyilok meg, igy meg aztan pláne... :S
2011. szept. 16. 19:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha most azt írom, hogy nincs esélye, akkor az miben változtatja meg az életed? És ha azt írom, hogy van?
2011. szept. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igazad van, talán rosszul fogalmaztam meg a kérdést, szoval leirnatok h ti voltatok e mar ien remenytelen helyzetben es ha igen hogyan sikerült kilabalni belole?
2011. szept. 16. 19:34
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az elhatározás volt a lényeg, és a tettvágy. Felismertem, hogy az adott környezetben és körülmények között nem tudok, és nem is akarok társat találni. Majd' két évre előre megterveztem mindent, felmondtam a munkahelyen, elköltöztem a városból, és már messze járok ahhoz képest, ahonnan indultam. Az élethez és az emberi kapcsolatokhoz való hozzáállásomon is sokat változtattam. És persze menet közben kerestem és találtam is valakit, aki mellett többé nem érzem egyedül magam. A kulcsszó az akarat.
2011. szept. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én most is abban vagyok...

dolgozok(műhelyben nőt még nem láttam) :)

DEe nem izgulok ,mert tudom hogy majd csak lesz valahogy...

Ha a szobádba vagy mindig begubózva akkor kevesebb az esélyed,de akkor is megvan az esély...járj el bulizni,szórakozni,az sem gáz ha egyedül mész...

2011. szept. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!