Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelem után mért nem bír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem után mért nem bír elengedni és mért fél attól, hogy elveszít?

Figyelt kérdés
Barátnőm azt mondja szeret, de már nem tudja, hogy szerelmes-e vagy sem. Azt akarja, hogy barátok maradjunk. Sok akadálya lenne az együtt létünknek hosszú távon, ezek nemrég buktak ki és sokat is vitáztunk ezeken, de ezeken mind Ő változtathatna áldozat hozatallal, csak nem látom erre hajlandónak.
2011. szept. 15. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondja hogy nem tudja hogy szerelmes e,akkor az sajnos egyenlő egy jó nagy NEMMEL,aki már nem tudja hogy az e,az már tuti nem szerelmes!!!
2011. szept. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Ja és még annyit tennék hozzá mert az lemaradt hogy ha valaki igazán szerelmes az bizony képes áldozatokat hozni,tehát én azt mondom hogy ő tuti nem szerelmes,maximum szeret téged,plusz ha szerelmes lenne akkor nem veszekedne ilyeneken hanem természetes lenne neki hogy összetartoztok és bármit megtenne azért hogy együtt legyetek bármi áron is.Szóval bocsi hogy ezt mondom de minden az ellen szól hogy ő nem szerelmes maximum szeret...
2011. szept. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
lehet, az elsőnek van igaza, de én leírom a saját történetemet. Nem tartom magamat „normális” nőnek, mert olyanokra vágyom, amire nm hiszem, hogy bárkimás is. Most itt olyanokra gondolok, hogy „szeretek” szerelmi bánatban szenvedni, meg régebben éreztem olyat, hogy mindig másra vágytam, mint aki velem volt. És ha ővele összejöttem, megint mást szerettem volna. Ma már nincs ilyen, lassan egy éves kapcsolatban élek. De még a kapcsolatunk „közepe-táján” is voltam úgy, hogy már nem éreztem azt a nagy lángoló szerelmet, előtérbe kerültek nálam a párom hibái, és elbizonytalnodtam. Vajon szeretem? Isten bizony, nem tudtam. El kellett őt veszítenem ahhoz, hogy rájöjjek, mennyire szeretem. Nomármost a te tabátnődet te ismered, csak azért írtam le, mert gondolom mindenki más az ellenkezőjét fogja írni, márpedig szerettem volna, hogy tudd: ilyen is van.
2011. szept. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon igyekszik, hogy ne veszítsen el, de barátként nem tudom kezelni, max szerelmemként, és itt a vége. ha megteszi azokat a lépéseket, hogy újra együtt legyünk, akkor hiszek majd neki, de így egyelőre úgy tűnik, hogy csüng rajtam
2011. szept. 16. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!