Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kimondta az exe nevét szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimondta az exe nevét szex közben. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A sztori az volt, hogy a fiúm egyszer szex közben kimondta az exe nevét és ez nagyon szíven döfött. Biztosít róla mindig, hogy szeret, és hogy az exe iránt már semmit sem érez. Próbál mindig kedveskedni. Ő sem tudta megindokolni, hogy miért mondta ki az exe nevét szex közben, azt mondta, hogy abszolút nem is gondolt rá és kérlelt, hogy aznap este aludjak nála, és láttam rajta, hogy őszintén megbánta. Azt mondta, hogy igyekszik kerülni az exét, de néha összefut vele és akkor rossz látni, mert még benne maradt ,,egy darab" az exéből, mivel ő volt neki a legelső legkomolyabb kapcsolata. Mondtam neki, hogy érzek egy falat kettőnk között, hogy nem enged magához annyira közel, amennyire szeretném. Azt mondta, hogy ez igaz, de ez nála csak egy védelmi mechanizmus, mert az exe megcsalta, meg átverte többször is. Hozzátette, hogy úgy érzi, én képes leszek lebontani ezt a falat, csak adjak neki időt. Ti mit tennétek a helyemben? Én nagyon bele vagyok zúgva és nem bírtam szakítani vele még ennek ellenére sem, hogy kimondta az exe nevét szex közben. Annyira okos, helyes, édes, őszinte srác, hogy nem bírnék vele szakítani, mert nagyon szeretem!
2011. szept. 17. 10:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez alapján, amit leírtál, őszintének tűnik :) Szerintem adj neki még egy esélyt mindenképpen, mert megérdemli. Sok boldogságot:)
2011. szept. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ennél nagyobb gondotok sose legyen a kapcsolatotokban
2011. szept. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Fiúknál az "első" az mindig nagy dolog és komoly kötődés van! Idővel ez csökken, de amit az ember először tapasztal valakivel azok nagyon maradandó emlékek... Sajnos Én is ebben a helyzetben vagyok mind szex és mind közös programok terén. Úgy érzem Én is, hogy nélküle élni nem tudok, de kezd egyre terhesebb lenni ez a kapcsolat.. Tudom hogy ennek nem lesz jó vége, de attól félek később nagyon hiányozna nekem, meg most életem nagy lehetőségét hagyom... A kevés tapasztalat miatt van ez így azt is tudom, mert mindig van jobb!! Ezt Ő is befogja látni csak még érez valamit, de idővel semmi nem lesz... Ha meg megcsalta akkor az eszére hallgasson, hogy nem szalasztotta el "élete nagy lehetőségét"! :)
2011. szept. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ő alatt barátodat értettem!


Én 22F

2011. szept. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 krvua ***** válasza:
35%

hehe erről beugrik egy ''póz''

a vadlóxD


kutyapózban tolod és direkt más nevét kezded el ordítani:D

a lényeg hogy tovább kell b@szni:Dés meg kell szelídíteni

2011. szept. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem kéne olyan, aki még nem tette túl teljesen magát az exén, márpedig a pasid még nem. Én ne legyek senki pótléka, tiszta ocsmány. Mellesleg már most látszik, hogy te sokkal jobban odavagy a barátodért mint ő érted... Jegyezz meg valamit: az exen akkor vagyunk teljesen túl, ha már nincsenek olyan érzéseink, hogy még "bennem van egy darab" belőle. Akkor téptünk túl, ha már vagy teljesen közömbös vagy simán csak baráti érzéseink vannak és ha véletlenül összetalálkozunk vele, úgy tekintünk rá mint egy régi ismerősre és nem zaklat fel a látványa. A kedves párod ettől egyelőre pedig olyan messze van mint Makó Jeruzsálemtől...
2011. szept. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Igazából én is néha ezt érzem, hogy én jobban odavagyok érte, mint ő értem. De ez nem jelenti azt szerintem, hogy ne szeretne. Leültem vele beszélgetni erről, mondtam, hogy adok neki még egy esélyt és időt, hogy le tudja bontani a maga köré vett falat. Azt is mondtam neki, ha nem látok egy idő után változást, akkor sajnos semmi értelme folytatni a kapcsolatunkat, nem szeretnék olyan lenni a kapcsolatban, mint egy szellem, aki mindig csak a 2. helyre szorul. De ez senkinek sem esne jól. Azért döntöttem csak így, mert tényleg azt látom, hogy érte érdemes küzdeni és hogy ő az az ember akit szeretni tudnék hosszú éveken át :)
2011. szept. 18. 11:29
 8/12 anonim ***** válasza:
És te beérnéd annyival, hogy jólvan, hát szeret a maga módján végülis, mialatt te egyenesen odavagy érte? Ugye, hogy nem?
2011. szept. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyszer véletlen a húga nevét mondtam ki. De teljesen véletlen. Nehezen nyelte le az tény de utána ment minden simán. Sztem tényleg csak véletlen volt. Én 4 évig laktam a húgával. Csakis ezért lehetett.
2011. szept. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

egyértelmű, hogy még odavan az exéért.


Én a helyedben nyomnék egy reevaluate gombot a kapcsolattal kapcsolatban. Lehetne írni, hogy jajj csak véletlen volt, meg szeret téged meg a többi barom dumát, de fel kell ébredj, hogy ez messze nem így van.

2011. szept. 25. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!