Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gazdag férfinek olyan lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gazdag férfinek olyan lenni mint szép nőnek?

Figyelt kérdés
remélem értitek hogy értem:)
2011. szept. 17. 10:34
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

hu de lecsesztetek xD

én csak feltettem egy kérdést,amit megszeretnék vitatni.nem azt mondom hogy így van,ezért is van kérdőjel a mondat végén:)

2011. szept. 17. 10:51
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én nem vagyok "mai nő" ??? 20/L
2011. szept. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
0%
100 ből 95 nek csak a pénz meg a kocsi számit
2011. szept. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

vagy esetleg még az az értelmezés is fenn állhat,hogy:

gazdag férfi vs normális

és hogy a többség az elsőt választaná

vagy

jó adottságokkal rendelkező nő vs nem igazán,

akkor ott meg az elsőt választaná.

2011. szept. 17. 10:56
 15/26 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok mai nő,hála az égnek.

Most legyek büszke magamra?Szerintem alap dolog az életben,hogy nem a luxusra vadászok,hanem a harmóniára.:)

Pedig én is el tudnék kényelmesedni,ha engedném magam,de nem hagyom...vannak dolgok,amik hosszú távon boldoggá tesznek,és a pénz nem tartozik közéjük...volt,mikor "jobban" éltem,de boldog most vagyok!:)

2011. szept. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
én mindig az olyanokba akadok bele, akik az elsőt választanák GAZDAGOT!! hülye pénzéhes ribancok
2011. szept. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Kedves 57%-os! Sajnos vannak ilyen nők.. de nem mind ilyen! Tudni kell, h hol keresd! Ha egy disco-ban szeded fel a miniszoknyás, mell kitevős, agyon szolis, idétlenül vihorászó nőt, akkor ne csodálkozz!!
2011. szept. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
más hely nem nagyon van
2011. szept. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Ezt ugye nem mondod komolyan? :O Hány éves vagy??
2011. szept. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Láttam már olyan pasikat hogy úúristen bombázó csajokkal, ilyen Kedves F.-Debreceni Zita párosokat ahol a csajt valószínű a pénztárca, és a fényűző élet vette le a lábáról.

Rengeteg ilyen aranyásó csaj van, de az ilyet nem tudom még sajnálni sem, mert egy olyan ember mellett élnek akit nem önmagukért szeretnek, csak érdekből, és nem tudják mi az az önzetlen szerelem. Meg is érdemlik.

2011. szept. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!