Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért félek ennyire a szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek ennyire a szakítástól?

Figyelt kérdés
A barátommal 4 éve vagyunk együtt... .Néha már ott vagyok,hogy na jó akkor véget vetek ennek a kapcsolatnak,mert hát elég sokat vitázunk veszekszünk és mostanába elhanyagol engem..bunkózik velem.Kérdeztem,hogy szakítani akar-e velem,erre azt mondta dehogyis,hát szeret engem meg nem tudja miért ilyen de változtani fog magán...Én mondtam neki,hogy nem fogok a végtelenségig várni arra hogy ő helyre rakja magát...Egyszer nálam is elfog múlni a "húdenagyon szeretlek"..utána odajött hozzám hogy "baba gyere vacsizni..."baba így baba úgy...tehát kicsit megijedt...Nah de nem is ez a lényeg hanem az hogy nem akarok úgy szakítani ha majd erre kerűl a sor hogy még szeretem...inkább én akarok vele szakítani úgy,hogy én már nem szeretem...Veleetk is előfordult már,hogy megfordult a fejetekbe hogy megvárjátok amíg kiszerettek a bnőtökből/barátotokból?
2009. ápr. 23. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Velem az volt , hogy túlságosan sokáig húztam és sokkal fájdalmasabb volt a szakítás. Az első alkalommal ha érzed h nem akarsz vele lenne, lépj.
2009. ápr. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
monnd megneki hogy te tapló köcsög nembunkóz velem mert találok jobbat nálad és akor szeretnifog ha nem lödd fejbe és akor nemkel szakitanod vele
2009. ápr. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó válaszadó inkább magát lője fejbe. Legalább kevesebb lenne a buta, primitív ember.

Sajnos velem is pont ez a helyzet, de mi még csak egy éve vagyunk együtt. Néha szakítanék, de túlságosan kötődök hozzá, szeretem, szerelmes vagyok belé; viszont borzalmasan fáj, ha bunkó. Tudom, hogy nagyon stresszesek a mindennapjai, de én túlérzékeny vagyok, és rémesen rosszul esik, ha ok nélkül bántanak. Megfordult már a fejemben, de belegondoltam, hogy ha egy év után nem hogy nem fakul a szerelmem, hanem egyre szenvedélyesebb, akkor ez nem a közeljövőben lesz. Inkább tűröm, mert szeretem, tudom, hogy ő is szeret, minden tettében megnyilvánul, csak az elkeseredettségét nem tudja máshol levezetni, nem nagyon találkozik a barátaival. Picit nézz magadba, én például tudom, hogy a vitáinknak többnyire az én hülye rögeszméim adnak táptalajt, és most próbálok uralkodni magamon, amikor csipkelődnék. Hátha Neked is van valami ilyesmi berögződésed, ami miatt vitáztok, nem biztos, hogy csak neki :)

2009. ápr. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!