Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az, hogy még egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy még egy lány barátom sem volt és még nem is öleltem vagy pusziltam meg lányt? 16/f

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 02:24
1 2
 11/13 anonim válasza:

Senki se a kérdésre válaszolt

Szerintem az normális ha még nem volt barátnőd

de az nekem egy kicsit furcsa hogy még meg sem öleltél egy lányt

Amugy hogy viselkedsz lányok közelében?félénk vagy,elakad a beszélgetés??

Én azt tanácsolom hogy probálj meg uhy viselkedni mint a narátaiddal esetleg elöször ugy találkozz lányokkal hogy a barátaid is veled vannak

Remélem tudtam segiteni:))

2011. nov. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
mi időnkben ezért apám tarkónlőtt volna aztán saját magát
2011. nov. 4. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Ahogy latom nem aktualis mar a kerdes de aki ide teved ezzel a problemaval annak csak annyit tudok mondani hogy. En is igy voltam 16 eves koromban de meg epp akkor lett egy lany osztalytarsam aki egy kedves lany volt de nem volt 100 as es igazabol nem voltak nagyon baratai es latta hogy sokat poenkodok a sracokkal igy beprobalkozott haverkodni hozzank es velem elegge jol ossze baratkozott csak a hulyesegeim miatt es kb tole tanultam meg hogy hogyan is kell baratkozni lanyokkal es o olelt meg engem meg puszilt de mara mar ossze vesztunk mivel en bele szerettem.
2016. aug. 28. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!