Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ha egy fiú szereti az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy fiú szereti az operát az nálatok előny?

Figyelt kérdés

Mert már megkaptam, hogy sznob vagyok, meg ilyenek, meg rendes férfi nem szereti. Mi a véleményetek erről?


(Kort is légyszíves)


2011. szept. 18. 11:42
1 2
 1/12 napietus ***** válasza:
korlátolt lányokkal ismerkedhetsz, jóbarát...szerintem előny, szeretem a művelt embereket.
2011. szept. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
jó az opera is, de én legtöbbször firefoxot vagy chromeot használok
2011. szept. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
:D hát ha nem csak azt a műfajt szereti, akkor nem rossz. 20
2011. szept. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
chrome-os pasikra jobban buknak
2011. szept. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat!


A böngészősöknek meg üzenem: Haha... Amúgy én is Chrome-ot használok...

2011. szept. 18. 11:54
 6/12 napietus ***** válasza:
amúgy az operát meg is tudod szerettetni a kiszemelteddel, mert látványos műfaj. persze nem rögtön Wagnerral kell kezdeni, inkább olyan művekkel, amiket ha máshonnan nem, az iskolából ismerhet, így nem érzi magát idegenül, tudja, miről van szó (pl.: Varázsfuvola vagy Bánk bán).
2011. szept. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
operába a sznob gazdagok járnak, akik a munkásosztályon áttaposva gazdagodtak meg.
2011. szept. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Csak úgy közölném, hogy ez hülyeség. Sokan amennyit elköltenek egy-egy hétvégén a bulikban, meg amennyit elisznak, abból simán kijön egy jegy, én sem az operaház díszpáholyára gondoltam, de itt Pécsett gyakran adnak a Nemzetiben operát, és a jegyek ára 1500-2500 között mozog, s van, hogy egy jeggyel ketten mehetnek be, tehát meg lehet engedni magunknak, ha így nézzük, pedig én is munkásosztályi vagyok.
2011. szept. 18. 12:20
 9/12 anonim ***** válasza:

Dehogy zavar, legfeljebb akkor lenne kellemetlen, ha mindig oda akarna menni. Sznobság? manapság a kultúra azt jelenti?

17/l

2011. szept. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, évadonként egy, max. két előadás beleférne?
2011. szept. 18. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!