Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ha párotok borzasztóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha párotok borzasztóan féltékeny az előny vagy hátrány?

Figyelt kérdés

Borzasztóan féltékeny vagyok mindenkire, ha csak egy másik srácról beszélünk elborul az agyam és legszivesebben elküldeném a búsba. de nem teszem csak szemmel láthatóan megváltozik a hangulatom.

nem benne nem bízok hanem a fiú barátaiban/barátaimban.

mit tegyek? változzak?


2011. aug. 22. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp változz. Ennek így semmi jó vége nem lesz. Nyugodj meg, és ha tényleg bízol benne, akkor nagyon jól tudod, ha esetleg valaki rám is mozdulna, azonnal elutasítja.
2011. aug. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek...Vigyázz nem hogy átmész valami beteges féltékenykedőbe,aki kémked meg ilyesmi...Írtad,hogy bízol a párodban,akkor nincs mitől tartanod!Igen változz...
2011. aug. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 napietus ***** válasza:
változz. semmiképpen nem előny, sőt, nálam akkora hátrány, hogy piroslap, bármilyen jó külső/belső tulajdonságokkal is rendelkezzen emelett az illtő.
2011. aug. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) de igazából nem is a megcsalástól félek hanem attól hogy valakibe beleszeret.
2011. aug. 22. 14:45
 5/7 napietus ***** válasza:
amíg Téged szeret, nem szeret bele másba :) azon igyekezz, hogy ne csalódjon Benned, első lépésként pl. ne készítsd ki idegileg a féltékenykedéseddel. ha ugyanis féltékenykedsz, csak azt éred el, hogy az elsővel le fog lépni, aki mellett egy kis nyugalmat remélhet.
2011. aug. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előny is és hátrány is.Az én párom is nagyon féltékeny. Nagyon jólesik, mert látom fontos vagyok neki és szeret. Viszont lehetnek emiatt felesleges vitáink. :S Ha egy srác rámnéz vagy köszön, az nem az én hibám. Ilyenkor jön a FELESLEGES vita. :S
2011. aug. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is sokszor féltékeny vagyok, de sosem vitázok, csak magamban csendben szenvedek és megpróbálom meggyőzni magam, hogy ez a saját nyomorékságom miatt van, mert nincs elég önbizalmam.


A barátom viszont kb. sosem az és néha pedig igazán jól esni, ha látnám, hogy annyira fontos vagyok neki, hogy ideges lesz az ilyenektől, meg hogy félt.

2011. aug. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!