Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan esetről/viszonyról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan esetről/viszonyról tudomásotok amikor a párotok biztos meg csalt, és a párotok legjobb tudásotok szerint nem tud arról hogy ti tujátok? Ha igen, miért tartjátok titokban hogy tudtok róla?

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért mert én is megcsaltam őt.
2011. szept. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nincs, de egy higgadt ember, aki tényleg szerelmes a párjába, vagyis annak a személyiségébe, az előbb önvizsgálatot tart, hogy mi is lehet az oka, hogy Ő meg lett csalva.


Emellett pedig hajlandó kivárni, míg a másik lelkiismerete jut el addig a szintig, hogy bevallja.

2011. szept. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 fener válasza:
Te vagy az SP ? Fluor voltam
2011. szept. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kizárólag azért érdemes titokban tartani, mert annyira szereted, hogy nem akarsz vitázni. Megbocsátasz, és hallgatsz róla. Ez az igaz szerelem. Ha pl. azért tartod titokban, hogy egyszer visszavágj vele, az aljas, akkor tessék rögtön az arcába vágni!
2011. szept. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó, teljesen igazad van, nagyon egyetértek veled! Én ugyanebben a helyzetben voltam, pontosan ezért nem árultam el neki, hogy tudok róla... Persze biztos nem lehettem benne, de ismertem annyira, hogy lássam rajta, hogy nem stimmel valami.

Csak évekkel később lett vége, és mondhatnám hogy ennek az esetnek semmi köze nem volt hozzá, de talán akkor kezdett el romlani a dolog, és biztos hogy ez is befolyásolt abban, hogy már nem szerettem a végére. A mai napig nem tudja, hogy tudtam, pedig már 4 éve szakítottunk és jóban vagyunk azóta is.

2011. szept. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!