Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány, akibe szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, akibe szerelmes vagyok, már több, mint egy éve. Másra nem is tudok gondolni, mindig csak rajta jár az eszemben. Egy suliba járunk, ő 2-vel felettem. Barátilag jóban, vagyunk, csak az a baj, hogy van egy barátja. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 24. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, majd elmúlik
2009. ápr. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van egy nagy-nagyon jóó barátom, ő 3 éve van ilyenbe egy lány miatt..

Ne csinálj semmit.. majd elmúlik barátja van..

nekem is volt egy ilyen 1 évig tartott, aztán nyáriszünet lett és tökjól elfelejtettem, aztán ujra kezdödött a suli.. és kicsit megint rosz volt de..

Aztán lett egy barátom, akivel anno imdátuk egymást és már azt a fiút bottal se piszkálnám meg:D

Elmúlik.

2009. ápr. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Majd elmúlik.

Én is így vagyok Vele, ha szerelmes vagyok.

2009. ápr. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod előre lehet pár hónap múlva már nem lesz barátja.
2009. ápr. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!