Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Régi nagy szerelemből jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régi nagy szerelemből jó barát. Hogy ne legyek féltékeny? :S

Figyelt kérdés

Féltékeny vagyok de k*rvára. Lehet túlreagálom, de akkor is.

Februárban szakítottak a volt "nagy" szerelmével, gyerek koruk óta ismerték egymást, össze is jöttek, nagy szerelem is volt. Velem 2 hónapja van a csajszi, de mikor mondtam neki ki ez az arc, csak felhozta hogy régi jó barátja meg miegymás....persze, és azóta is üzenetben beszélgetnek, rendszeresen irogatnak egymásnak, sőt sztem telefonon is tartják a kapcsolatot...

Mikor rákérdezek mi van, mindig azzal takarózik, hogy semmi, csak oviskorukóta ismerik egymást meg bla bla lba....

de k*rvára fosok, hogy visszamegy hozzá....

Szeretem Őt nagyon, sztem még senkibe sem voltam ennyire szerelmes....:S sajnos....ugyérzem megint rosz emberbe szerettem bele, akinek viszont máshoz húz a szive...:S


2011. szept. 18. 18:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

22:00, te csak azért tartod a barátodnak, mert lelki szemetesládának használod. Ő meg tűri, mivel többet érez nálad. Ez a férfi-női ,,barátság". Amúgy az exbarátság dolog nem örök életű. Előbb utóbb lesz más dolguk is mint azt a kapcsolatot fent tartani.

25N

2011. szept. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

elvileg azért mentek szét, mert a srác elkerült pestre, a csajszi meg pécsi, én meg pécskörnyéki vagyok....mindez tavaly decemberben volt hogy szakítottak, és elment a csávesz...

barátnőmnek ezmiatt több mint fél évig nem volt kapcsolata, se rövid se hosszútávú....azután jöttem én.

Csak az az egy zavar, és nemértem egyiüket sem...

2011. szept. 23. 16:00
 13/20 anonim ***** válasza:
66%

Attól még h barátok vagyunk, nem használom lelki szemetesládának. -.-

Amíg nem voltál ilyen szituba mint én addig nem kéne egyből leszólni. Nem bírom az olyan jellemtelen emberekt, akik egyből leminősítik az embert. Főleg úgy, h nem is ismersz!

Azért barátkozok vele, mert vele jobban megértem magam mint másokkal és jól elvagyunk. Ennyi!

2011. szept. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:43

Legyél büszke magadra kiscsaj!!!Nem veszed észre hogy az ilyen baráti sza rsággal mekkora önző is vagy...csak magadra gondolsz ,ami neked legyen jó...

2011. szept. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
ma 19:43 ja valóban nagyon jó barátja lehetsz. Épp az előbb írtad le, hogy szerelmes beléd. Képzeld magad a helyébe és rájössz, hogy te csak kihasználod önző módon, hisz ő többre vágyik. Addig amíg ott vagy mellette és lelkizel neki nem is fog elfelejteni, reménykedik(lehet ez a célod?).
2011. szept. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Nem, csak mivel hosszú kapcsolat volt így kötődünk még egymáshoz. Ha valakivel jól kijöttök nem megy ez egyik percről a másikra. Aki még nem volt ilyen szituba ezt nem értheti meg, csak aki képes józan ésszel belegondolni...

Amúgy meg egyáltalán nem szoktam vele lelkizni. Meg amúgy sem találkozok vele olyan sűrűn. Tehát már nem is annyira szoros ez a barátság. Csak annyiról van szó, h mi nem haraggal váltunk szét. Olyan nehéz ezt felfogni egyeseknek? -.-

2011. okt. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

,,Ha valakivel jól kijöttök nem megy ez egyik percről a másikra." - Nekem ment, 4 évig voltunk együtt, és én voltam aki többet érzett mégis elhajtottam mikor barátkozni próbált.


"Ő az az ember akinek bármit elmondhatok, anélkül h keresztbe tenne nekem." ,,Egyszerűen csak a legjobb barátom."

Erre ezek után ezt írod: ,,Amúgy meg egyáltalán nem szoktam vele lelkizni. Meg amúgy sem találkozok vele olyan sűrűn. Tehát már nem is annyira szoros ez a barátság."


Gyönyörűen megcáfoltad magad..

2011. okt. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Jaj hagyjuk már ezt! Aki megakarja érteni úgy is megérti, aki meg csak kötekedni akar annak lehet bármit írni, mert úgy is bele fog kötni.

Ha annyira szeretsz érveli, akkor menj szabad bölcsészetre xD Ne itt osszad az észt! Ami velem történik azt csak én tudhatom senki más! Nem bírom az ilyen erőszakos piicsákat, már bocs a kifejezésért. Hazudozni meg nem szokásom. Mindenkinek folyamatosan változik az élete, és már tényleg nem szoktam vele találkozni.Neten szoktunk már csak beszélni. Ez egy-két hét alatt is változhat. Abba még nem gondoltál bele? Előbb inkább gondolkoznod kéne, mert ez így nagyon szánalmas!

2011. okt. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én meg a hazugokat nem bírom. A legjobb barát meg nem hetente változik egy normális ember életében. Egy buta pics@ vagy csak, aki visszaolvasni se tud, hogy ne legyen annyira ellentmondó az irománya.
2011. okt. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Magadból indulsz ki? Nem vagyok olyan hülye, h pont itt hazudnék! Meg amint már említettem amúgy sem szokásom hazudozni. Mi jogon ítélkezel itt, meg leminősítgetsz amikor nem is ismersz? Pfff..sötételméjű bunkó!
2011. okt. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!