Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz ha az idősebb pasik vonzanak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha az idősebb pasik vonzanak?

Figyelt kérdés

4 év van közöttünk.Ez szerintem a mai világba már átlagos...

én 16L ő 20F

Nem tudom mi okból,de nem vonzanak a korombeli pasik.Talán mert számomra túl komolytalanok és mindegyiket a menőzés érdekli.Az,hogy iszunk,cigizünk és hogy hetente váltogatjuk a barátnőnket...bocsi ebből nem kérek.

Valaki van még így?Esetleg hasonló helyzetben?Mit gondolsz erről?


2011. szept. 18. 18:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Radon. :(
2011. szept. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon nem, azt hittem ez a kérdés egy 30-as kor különbségre utal... Semmigáz!!!
2011. szept. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
a 76os palámat is össze akartam házasítani egy 43as tolvajjal. Nem lett jó vége a kapcsolatnak....
2011. szept. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Öhm.jó tudni,hogyha az ember egy általa komolyan gondolt kérdést így lexarják mások és simán el"poénkodják":) de inkább elb*nkózásnak nevezném.jaa,persze a ti kérdéseitekre én válaszoljak őszintén és segítőkészen;) aha oké:"D

köszönöm azt az egy szem értelmes választ:) ment a zöld jelecske!!!: D

2011. szept. 18. 19:02
 5/16 A kérdező kommentje:
Filatáska bármilyen tucat is vagy,most láw beléd;)
2011. szept. 18. 19:02
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem is az idősebb srácok vonzanak, szerintem nincs ebbe semmi gáz.
2011. szept. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem is irritál h sokan nem tudnak normálisan válaszolni. A kérdésedre válaszolva: nem gáz, sőt, sztem normális, h 16 évesen az idősebbekre buksz. Én is így vagyok ezzel, a korombéli fiúk tényleg nagyon gyerekesek még - tisztelet a kivételnek, mert azért olyan is van. :D
2011. szept. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

A-A. Nem para, mondhatni pont ideális korkülönbség, és végülis nem ti lesztek az első ilyen pár, ilyen felállásba...

20f

2011. szept. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 DakotaDamon ***** válasza:
Ebben a korban általános, hogy az idősebbek vonzanak, mert mint tudjuk, a fiúk később érnek. Legalábbis a többség. Nekem is inkább az idősebbek jöttek be, 17 vagyok, és igazából ez ilyen korban tényleg normális. Igaz, most csak egy valakihez vonzódom, és ő fiatalabb... Sehogy se tudom eltalálni az arany középutat. De boldog vagyok. :)
2011. szept. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ez teljesen rendben van,szerintem erre rá sem lehet mondani, hogy az idősebb pasik vonzanak.

Az minimum 10-20 év, nem 4.

2011. szept. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!