Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy baratom akivel eleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy baratom akivel eleg regota egyutt vagyunk mar, nagyon szeretem ot es o is szeret engem,de a tegnap talalkoztam a volt baratommal, akit meg nem felejtettem el most sem..Nem tudom mi a helyes, elhagyjam vagy nem?

Figyelt kérdés
Ő szeretne,hogy ujrakezdjuk az egeszet de nem tudom mit tegyek,mert nem szeretnem megbantani a baratomat.en nem tudok donteni,nem tudom,hogy mi a helyes
2009. márc. 20. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
az a heLYes ha annál maradsz akit SZERETSZ!
2009. márc. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Akarod írni: helyes!

Én is hasonló cipőben jártam nem is olyan régen. Beleszerettem abba,akibe nem kellett volna, de átvészeltem. Szerinted, hogyha otthagyod a mostani párod a volt barátod miatt, akkor később nem kapsz rá majd megint másra?

Szerintem kérj szünetet,én is azt tettem, elmentem nagyon messze tőle, k.b.: 200km-re, és ott jöttem rá,mennyire hiányzik,és nekem nem is kell a másik srác:D Visszamentem hozzá, és most minden rendben! Gondolkodj el, milyen lenne nélküle. Szíved joga kit választasz!

2009. márc. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hogy mi a helyes?Hagyd ott a barátod akit annyira szeretsz+ő is téged!

Menj bele az exeddel a buliba mert az annyira izgalmas.Remélem ugy fogsz járni mint az én volt barátnőm.Ugyanebbe a cipőben jár mint te.Ő meglépte.

Most meg kétnaponta nyüszit nekem,hogy megbánta+még mindig ugyanugy szeret.Nemis!Még jobban...

De felőlem nyüszíthet!

Egy 3.srác után kell néznie.Hát ez van.Menj bele!Hajrá!!!

2009. márc. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ne kockáztass, ha a mostani barátoddal ha jól megvagytok. nincs rá garancia, hogy a volt pasival is jó lenne. tudod, felmelegítve csak a töltött káposzta jó...
2009. márc. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
egy ha-val többet írtam sorry
2009. márc. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Most mondjátok meg miért vannak ezek a dolgok?

Akit nagyon szeretsz és ő is téged , van egy biztos pont az életedben aki kitart melletted ráadásul szereted is !És bekavar a volt barátod mert ő újra szeretné kezdeni?Milyen volt vele?Hidd el nem érdemes elhagynod a barátod ha szeretitek egymást.Nekem is volt egy kis ilyen problémám a barátnőmnek volt egy 1hónapis kapcsija és szakítottak mert a srác le se "szarta" és összejöttem a lánnyal rá egy hónapra a fiú bekavart és a b.nőm szakított velem és azt se mondta miért majdnem elbőgte magát előttem de még aznap rájött hogy hülye volt(normális magyarázatot adott h nem tudta mit csináljon mert a másik gyerek nem hagyta békén zaklatta meg minden) és visszafogadtam mert szerettük egymást még akkor is!!És azóta boldogan élünk!!! (Ne fuss bele egy ostobaságba)

2009. márc. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kosz a tanacsokat;) aszthiszem vele maradok
2009. márc. 20. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!