Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ennyi egyedülálló,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi egyedülálló, magányos ember mostanában?

Figyelt kérdés
Egyre nehezebb ismerkedni, egyre több a magányos, egyedülálló ember. A szüleink és nagyszüleink még internet, közösségi-, és randi oldalak, meg mobiltelefon nélkül élték a fiatal éveiket, és mégis könnyebben megtalálták egymást. Most meg... Vajon miért?
2011. szept. 18. 19:05
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

19:07 "A hülye kérdéseik miatt...."

- Vagy inkább a hülye válaszok miatt...? :P


19:07 "Szerintem pont az internet miatt. "

- Pedig az internet elvileg összehozza az embereket, olyanokat is, akik egyébként sosem tudnának találkozni a térbeli akadályok miatt. Meg aztán milyen közösségek vannak ahová csak úgy be lehet lépni, azaz nem kell hogy valaki ismerőse legyél.


19:08 "Mert egy dolog, hogy akarom, de legalább egy lánynak is akarnia kéne, hogy kialakuljon a dolog."

- Ismerős a probléma... :)

2011. szept. 18. 19:14
 12/24 anonim ***** válasza:

19:13: TELJESSEN HÜLYESÉG...esküszöm. Az izmos faszikra, csak a ribik mennek:) és a normális csajok 10% a.

sajátbőr.

2011. szept. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Amúgy tényleg lehet olvasni tanulmányokat szociológusoktól hogy az interneten jobban lehet ismerkedni de mégis jobban antiszociálisabbak lesznek az emberek. Hogy én nem vok egyedül de a fb-n pl 86 ismerősöm van....

de közben 3 mal nem találkozik barátként csak ismerősként max...

2011. szept. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert a lányoknak csak a jóképű/pénzes pasik kellenek. Lányból akinek nem jut ilyen, ill. fiúból aki nem ilyen, az magányos lesz.
2011. szept. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel, hogy mennyi pénze van a pasinak, mivel nem a pénzébe vagyok szerelemes, Kérlek ne általánosíts, nem minden lány csak a pénzre hajt.
2011. szept. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Nagyon jó a kérdés-kiírás! Ezen én is elgondolkodtam. Tényleg itt a technika oly sok vívmánya, mégis nehéz új barátokat találni pl. környezetváltozás (iskolák befejezése) után.

Én egy községben lakom, de semmi komolyabb rendezvény nincs. Régebben a bálokon sokan egymásra találtak, de ma, ha van is bál, oda párok mennek, tehát nem lehet ismerkedni.

Aki falusi, tudja, mi a búcsú, nahát ez is ledegradálódott már. Valamiért sokan befelé fordulnak, lefelé néznek az utcán. Ha visszaköszönnek, az kész csoda. Igaz, én kolis voltam szakközépben és egyetemen is, de jó pár éve újból látható a pofám a faluban.Szüleim mesélték, hogy gyerekkorukban mindenki ismerte egymást.

Nekem, aki kollégista volt, nehéz megélni a közösség hiányát. Pedig mindenkinek jót tenne, mert a mai rohanó világban, a megélhetésért folytatott mindennapos harcban jót tenne, ha néhány órára az ember felejteni tudna.

Én sajnos 30-án betöltöm a 34 évet. Igazából már nem tudom, milyen módon próbáljak ismerkedni, de nagyon magányos vagyok. Az a pár barátom, aki van, messze lakik tőlem. Társasággal könnyebben menne.

Ennyi idősen azt hiszem, a diszkó már nem jöhet szóba, mindegy, hogy nem nézek ki annyinak.

Egy biztos, egyedül maradni maga a pokol, csak remélni tudom, hogy nem így lesz...

33F

2011. szept. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%
De jó h én nem vagyok egyedül:)
2011. szept. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Én sajnos 30-án betöltöm a 34 évet. Igazából már nem tudom, milyen módon próbáljak ismerkedni, de nagyon magányos vagyok. Az a pár barátom, aki van, messze lakik tőlem. Társasággal könnyebben menne.

Ennyi idősen azt hiszem, a diszkó már nem jöhet szóba, mindegy, hogy nem nézek ki annyinak



Ne viccelj már!!!!

Most vagy a legjobb korban! Mi huszonéves nők imádjuk a művelt, okos, felnőtt férfiakat! És menj nyugodtan discoba!Egyetemi discokban például elég gyakran megfordulnak veled egyidősek is.


Költözz be a városba és hajrá :) Ne csináljátok már srácok :)

2011. szept. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

régen baromi egyszerű volt a dolog. a csaj elejtette a zsebkendőjét és amelyik srác felvette az el is vette feleségül :D

az internet, a túlzott szabadság, a csodálatos "nyugati kultúra" körülbelül arra jó, hogy tönkretegye az embert.

régen nem volt plazmatévé, internet, nem voltak márkás drága ruhák és tökéletes "outfitek", nem akartak az emberek minden nyáron tengerpartra menni nyaralni és mégis milyen jól megvoltak! kiszöktek éjszaka a rétre és nézték a csillagokat majd ... a lényeg, hogy a modern kor vívmányai inkább leláncolják és boldogtalanná teszik az embert mintsem boldoggá.

2011. szept. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

"Ne viccelj már!!!!

Most vagy a legjobb korban! Mi huszonéves nők imádjuk a művelt, okos, felnőtt férfiakat! És menj nyugodtan discoba!Egyetemi discokban például elég gyakran megfordulnak veled egyidősek is.


Költözz be a városba és hajrá :) Ne csináljátok már srácok :)"


Én azért erre az imádatra tudnék ellenpéldákat hozni. Szép is lenne, ha így történne minden, ahogyan leírtad.

2011. szept. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!