Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék lefeküdni a szomszéd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék lefeküdni a szomszéd sráccal, hogy jelezzem neki?

Figyelt kérdés
Egy nagyon jóképű harminc éves srác lakik a szomszédomban, falja a csajokat, sokszor jönnek hozzá lányok, akiket jól megkúr, néha hallatszódik ki hang. Szerintetek az érthető jelzés lenne, ha amikor boxerben dohányzik kint az erkélyen, én meg egy bugyiban mennék ki?
2011. szept. 18. 19:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
átb*szhatlak a kerítésen?
2011. szept. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyomd az arcába a melled!
2011. szept. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%
ribanc
2011. szept. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
hát ha ez a vágyad, akkor igen, ez biztos jó jelzés lenne kezdetnek, és ahogy a srác személyiségét elnézem, sikerülne a dolog. De hány éves vagy amúgy?
2011. szept. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nem hiszem.

Legfeljebb elkönyveli, hogy egy kis exhibicionista tinik.va lakik a szomszédban, de nem feltétlen lenne szex a végeredmény.

Egyszerűen menj oda hozzá, és kérd meg, hogy dugjon meg, mert kíváncsi vagy, mitől sikítoznak nála a csajok.


Ettől még nem feltétlen fog szétb.szni rojtosra, mert egy harmincas nőfalónak is lehet annyi esze, hogy nem vág gerincre egy kisgyereket, de legalább egyértelműen jelezted, hogy ba.ni akarsz vele.

2011. szept. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Kérdezd meg hogy szúrná-e a fosódat.
2011. szept. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Tajparaszt ***** válasza:
Igen. Kérj egy szál cigit is. De csak ha elmúltál 18.
2011. szept. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%
Mennyi idős vagy? Amúgy egyetértek az utolsó válaszolóval.
2011. szept. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Elmúltam 18 éves, nem vagyok tini, és azt írtam, hogy nem kapcsolatot akarok a szomszéddal, hanem azt, hogy megd*gjon,nagyon izgat, milyen lehet vele a szex, és azt kérdezem, hogy szerintetek hogy kerülhetnék az ágyába? :-)
2011. szept. 18. 20:09
 10/17 anonim ***** válasza:
jó ötlet, örülnék ha gatyában jönne ki a szomszéd 20L ^^
2011. szept. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!