Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tennem, ha a szomszéd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem, ha a szomszéd lány kukkol?

Figyelt kérdés

Relatíve új szomszédok, 1 éve költöztek kb. ide. Van egy 17-18 év körüli lányuk, aki, hát gyakran veszem észre, hogy néz az ablakukból.


Nem vagyok egy szépség, igazából nem értem mi néznivaló van rajtam. Az ilyen Justin Bieberen nevelkedett korosztálynak meg pláne visszataszító lehet egy nagydarab/szakállas/izmos férfi. Lehet azért néz, hogy milyen ronda vagyok.


Igazából mindegy. Mit kéne tennem ilyen helyzetben? Ha odamegyek megkérdezni miért csinálja, tuti letagadja, nagyon szégyenlős lány (sokáig csókolommal köszönt, dadog, nem mer felnézni meg ilyesmik). Ha a szüleinek szólok v. feljelentem őket, az meg patkány dolog, nem az én stílusom.


Arra gondoltam ráhozom a frászt, valami "látlak ám" felirattal, de az kicsit durva lenne, nem? :D


26/F


2011. szept. 25. 20:10
1 2 3 4 5
 1/47 A kérdező kommentje:
Az ilyen "húzd be a függönyt/redőnyt" szintű dolgoktól légyszi kíméljetek meg, nem kívánok egy sötét szobában nyomorogni egész nap.
2011. szept. 25. 20:12
 2/47 anonim ***** válasza:
63%
miért zavar ennyire? húzd el a sötétítőt basszus.
2011. szept. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
100%
Nem durva az, jó ötlet... :))
2011. szept. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
3%
jah nemláttam h írtad h kíméljelek. akkor taposs a lelkébe, jelentsd fel, vagy ijeszd meg (Y)
2011. szept. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nagyon zavar kiálts rá pl: hogy mit lesel kis angyal vagy ilyesmi csak el szégyelli magát.
2011. szept. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
100%
Azért tehetnél egy smile-t is a felirathoz... Akkor nem szarná össze magát... :D De elérnéd a célod. :)
2011. szept. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
100%
Önkritikád van, humorod is. A "látlak ám felirat megfelel!
2011. szept. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg igenis tetszel neki. Nem mindenkinek a puhap*csök jönnek be.



A látlak felirat jó :D Vagy a wtf, vagy a "néha kacsints is" ezek bejönnének :)

2011. szept. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
100%
:))ilyenem nekem is volt...csak en csak 1 evvel vagyok nagyobb a lanynal 3 eve tortent...akkor koltoztek a velunk szembe levo hazba...es sokszor eszre vettem hogy nez..kiul a parkanyra vagy a tetore es ugy tesz mintha olvasna vagy valami...a konyv a kezeben es csak balra nez...;))akkor kezdtem agyalni..és elkeztunk lapokon beszélgetni..meg a nevet se tudtam...kerdeztem tole hogy mi van vele o meg visszairt...aztan egesz tomboket irogattunk el marhasagokkal mig egyszer kihivtam es tenyleg megismertuk egymast 20 eves vagyok..és ő a barátnőm 2 és fél éve;)
2011. szept. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
100%

ez jó ez a "néha kacsints is" :DDD ezen jót nevetnék, de egyben el is szégyellném magam a lány helyében. Aztán lehet lesz bátorsága odamenni hozzád beszélgetni, és még több is lehet az egészből:)


20N

2011. szept. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!