Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor mit tegyek? Ma úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit tegyek? Ma úgy alakult és barátnőmmel kimentünk egy csodaszép helyre . és szeretkeztünk:$

Figyelt kérdés

Amikor haza értünk hozzá elkezdett a volt barátjával beszélgetni..Ezzel úgy különösebb bajom nincs,mert végül is engem szert mert velem van és nem őt...(sajna a féltékenység mindig ott van...) Ma azt beszélték ugy hogy én az ölébe feküdtem hogy milyen jó lenne talizni hogy szereti ő is és a srác is meg ment a becézgetés és a szív küldözgetés..S...

Meg rákérdezett a srác milyen volt a napja= pill tigrisem kikísérem Ricsit és megbeszéljük puszika szeretlek...

NAGYON HÜLYÉN ÉREZTEM ÉS NAGYON FÁJT HOGY EZT KELLET AKARATLANUL IS OLVASNI A LAPTOPON!!! DE előtte kint pedig = azt mondta szert és hogy engem akar,akkor mért csinál ilyeneket???

Nem tudom,hogy szóljak-e róla neki mert attól félek .hogy sírni fog..vagy valmi ami rosszul esik neki mit tegyek emberek???????


2011. szept. 18. 20:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
túl kedves, romantikus vagy, ezért rád unt. Most pedig visszavágyik a bunkó vadkan exbarátjához.
2011. szept. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 WhiteLabel ***** válasza:
100%
és a helyedbe kirúgnám.
2011. szept. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tudom,hogy szóljak-e róla neki mert attól félek .hogy sírni fog..vagy valmi ami rosszul esik neki mit tegyek emberek??????"


Legyen egy kis önbecsülésed!Nem ezt érdemled!Ha ezt beláttad,utána eldöntheted,hogy adsz-e neki még egy esélyt...

2011. szept. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
92%

Látod, ezért nem éri meg nőkkel kezdeni! Csakis a jól bevált pöcörő!

SP voltam, sziasztok!

2011. szept. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem kell megjósolni azt, hogy sírni fog, mert biztos sírni fog:D De a csajod lebukott!!!!! Vannak ilyen ügyetlen emberek, de hát ez van. Mond meg neki a csajodnak, hogy vége. Ennyi. Majd fog kapkodni, ha ő is szeret. Ha viszont nem fog keresni, hogy szeret akkor ennyi voltál neki. Szakíts vele.
2011. szept. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
.....:'( Ma a gyönyör közben nagyon nehezen de megtettem neki a sodo-t, egy pici részét. ő azt szerette volna ha ugybánok vele mint egy ribanccal és utána eldobom közbe a nyakába rakta az övem és mondta hogy erotikusan folytogassam..de NEM MENT NEM TUDTAM MEGTENNI TULZOTTAN SZERETEM!!!!!!! AKKOR MOST VÉGE MIT TEHETNÉK????????????
2011. szept. 18. 20:39
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Te komolyan az a hősszerelmes típus vagy aki már a lányhoz hozzáérni is fél nehogy az összetörjön :D


Csak hogy tudd: HÁT NINCS NEKED FÉRFI ÖNÉRZETED? AZ EXÉVEL ÍROGAT ÜZIKET HOGY SZERETLEK MEG PUSZIKA ÉS TE MÉG NEM MENTÉL ODA A LÁNYHOZ FELHÁBORODOTTAN HOGY MI A LÓFÜTTY AKAR EZ LENNI???? Nem te inkább azon vagy nehogy a kiscsaj sérüljön.


És még valami: kihasznál mert hagyod. Mert nincs tököd odamenni és szemrehányást tenni neki ezért.

2011. szept. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

nem annyira nem:$...abba belementem még hogy elfenekelem de számomra az már sok hogy folytogatom meg hogy ribancnak nézzem és nem is tudnám kimondani...

Akkor azt mondjátok hogy ha legközelebb megyekhozzá ez szombat és meglátok egy iylet vonjam nyugodtan kérdőre erélyesen:?..mert mivel már nem tettem meg ott nála igy hogy tegyem msn-en..:S..

2011. szept. 18. 20:57
 9/24 WhiteLabel ***** válasza:

Ne csak ha látod, ha nem látod, akkor is a legutóbbiért nyugodtan kérdőre vonhatod, és igen legyél erélyes, és ha sír, akkor is.

Ha kicsit keményebb vagy ilyen dolgokban, akkor nem fog hülyének nézni legalább.

2011. szept. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Értem akkor majd szombaton személyesen megteszem ezt..addig felkészülök lelkileg..:S.

Akkor azt mondjátok,hogy hülyére vesz?? kihasznál??

2011. szept. 18. 21:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!