Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok tényleg csak a pénzre mennek?

Figyelt kérdés

Ha igen ez csak ilyen múlandó dolog ugye, és később felnőttkorukra (24-30év) kinövik mint a kisgyerekek az orrtúrást?

Ezt most tök komolyan kérdem mert a legtöbb haverom panaszkodik a csajára hogy így lenullázta anyagilag meg nem bírja már tovább stb.


2011. szept. 19. 09:45
1 2 3
 1/27 napietus ***** válasza:
63%

gratulálok! ön tette fel a 100.000. ilyen kérdést! nyereménye 453421 válasz, amiből 231412 az lesz, hogy "minden nő krva".


komolyan: a világ az úgy működik sajnos, hogy akit ki lehet használni, azt ki is használják. a nők is, a haverok is, a kollégák is. mindenki, aki hajlamos az ilyesmire.


29/N

2011. szept. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Sajnos a nők többségére igaz. A volt barátnőm is anyagilag elég szépen lehúzott, persze szívesen vásároltam neki mert szerettem, csak összehaverkodtam az exével akiről később tudtam meg hogy jártak miután egyik szórakozó helyre ahova mentünk vittem a barátnőmet is. Kicsivel később kérdezősködött hogy mennyit költök rá meg minden, és mondta hogy őt anyagilag teljesen tönkre tette, először azt hittem csak féltékeny meg minden, de a barátnőmnek a barátnőivel is összehaverkodtam és mondták hogy vigyázzak vele mert csak a pénz számít neki. Így végül ő maga vallotta be hogy a pénzért volt hajlandó járni velem, így szakítottunk. Szerencsére a jelenlegi barátnőm nem a pénzemre hajt valamikor ő fizet helyettem és ez így pont jó.
2011. szept. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
42%
18 éves korig nem, addig csak az a lényeg, hogy jól nézzél ki. Utána a nagy részük igen.
2011. szept. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Nem mindenki.
2011. szept. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Igen, k.urva mind. Kivéve amelyik bizonyítja az ellenkezőjét.

A haverjaid a hülyék, hogy nem keresnek olyat, aki kivétel.

2011. szept. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

NA figy. A normális lányokhoz nem kell pánz. Ha te ilyen pláza cicát akarsz akkor kell. Nőknek fizetni csak ritkán szabad mert ha megszokják akkor egyre többet kérnek majd. Aztán vannak itt is kivételek amikor segítesz neki mert hogy ő másra nem számíthat így részben eltartod őt ami csak akkor gáz ha éppenséggel nem dolgozol. A nőket valami szinten mindig is el kell majd tartani, de ezt ne úgy értsd hogy mindent meg kell neki venni.


20/F

2011. szept. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

"18 éves korig nem, addig csak az a lényeg, hogy jól nézzél ki. Utána a nagy részük igen"


Ott a pont.

2011. szept. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 napietus ***** válasza:

meg azért különbséget kell tenni a dolgok között: egy nőt meghívni valamire, vagy venni neki virágot, csokit az egy udvarias GESZTUS, nem több. tehát ezt nem lehet "lehúzásnak" nevezni, sőt, el nem fogadni nagyfokú neveletlenségre vall.


viszont a "pénzre menő" nőket ki lehet szúrni. nem szabad a kapcsolat elején drága ajándékokat venni pl. később már lehet, de akkor oda-vissza működik.


a harmadik nagy hiba az általánosítás. engem szerencsére igen jó helyre hozott a gólya. nem tettem ezért semmit, szerencsém volt. megszámlálhatatlan olyan pasi lebzselt körülöttem és a testvérem körül, akiken látszott, hogy ha rám néz, nem engem lát, hanem apám számláját és tul.lajpjait. az ilyeneket leépítettem, mert sz*r emberek, de nem vontam le azt a TÉVES következtetést, hogy "minden pasi a pénzre megy". és milyen jól tettem. mert ilyen hozzáállással vénlány maradtam volna :)


végül általános jó tanács: a lehúzás könnyen kiküszöbölhető úgy, ha az ember fia/lánya a saját köreiben ismerkedik.


29/N

2011. szept. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező?

Miből gondolod, hogy kinövik?

Nem fogják!

Akinek olyan a beállítottsága, az nem fogja ez később sem elhagyni.

Biztos vannak kivételek, mert azok mindig vannak, de én még nem találkoztam olyan nővel, aki ne a pénzre, anyagi biztonságra ment volna. Képesek voltak eljátszani bizonyos szerepeket annak érdekében, hogy azt megkapják, de menet közben mindig kiderült, hogy qrvára nem én érdeklem őket, hanem az amit le tudok tenni az asztalra hó végén, és hó közben...

2011. szept. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Nem növik ki. A pénzed kell nekik!
2011. szept. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!