Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol vannak a kedves, aranyos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a kedves, aranyos, nem plázacica lányok manapság? Miért felszínes a legtöbb lány, akik pl csak a kigyúrt pasikra, pénzre mennek?

Figyelt kérdés
Szeretnék megismerni egy csendes, átlagos lányt, miért olyan nehéz ez? 25 éves fiú
2010. ápr. 21. 14:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem minden lány ilyen...csak sok... Véleményem szerint én sem vagyok ilyen, sőt, nincs is olyan barátnőm aki ilyen lenne...18/L
2010. ápr. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én pont ilyen lány vagyok,de komolyan.

Kicsit visszahúzódó,nem vágyom arra hogy folyton a középpontban legyek.Tök átlagos vagyok,mármint szép vagyok,de nem rakok magamra 6 kg sminket.

Lehet hogy pont ezért nincs barátom.

2010. ápr. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hol ismerkedsz te? Én nem is ismerek plázacica pénzremenős csajt, egyszerűen nincsenek ilyenek a baráti körömben.
2010. ápr. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
11%

Első vagyok.


Igen,egyébként sok pasi is azt nézi ám, hogy minél szebb, legdrágább cuccokba járjon a barátnője hogy legyen mit mutogatni. Nehéz olyan pasit találni aki meglátja úgyis a szépséget egy nőben ha nincs kisminkelve és épp akkor kelt fel kócosan valami otthoni göncbe...

2010. ápr. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
én pl ilyeen vok.nem discoba kell őket keresni..meg pl 18 év alatt nem túl sokat találsz.najó inkább 16 év alatt.persze vannak kivételek. 18L
2010. ápr. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap legalább egyszer felteszi valaki ezt a kérdést, férfiból és nőből is egyaránt. Lehet, hogy a hasonló kérdést feltevő lány kérdezők között kéne keresgélned. Amúgy a világ tele van normális fiatalokkal. Csak te a h.ülyékre fókuszálsz, csak őket látod meg. Állíts az objektíven. Lehet, hogy ma is elment melletted 2-3 rendes lány, csak te éppen azzal voltál elfoglalva, hogy a plázap.icsák miatt idegeskedtél, és észre sem vetted őket.
2010. ápr. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok:)Simán randiznék veled,ha kicsit több infót tudnék rólad.

22/L

2010. ápr. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok:)

16/L

2010. ápr. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én pedig egy kedves, átlagos fiút szeretnék megismerni. És biztos vagyok benne, hogy sikerülni is fog! :)


majdnem22 / L

2010. ápr. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok.

Szerintem az a baj,hogy nem ismerkedsz,vagy ha igen,akkor rossz helyen.

2010. ápr. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!