Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » LÁNYOK! Van olyan lány, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Van olyan lány, aki nem a pénzre bukik?

Figyelt kérdés

Manapság már minden lány a pénzre bukik, a pénzes pasikat keresik. Vannak olyan lányok, akik nem a pénzre hajtanak? Ha igen, azokat a lányokat mi érdekli egy fiúban? Mi az, ami fontos legyen egy fiúban? Kort is írjatok, légyszi.


20/F


2011. febr. 3. 09:51
1 2 3
 1/27 Fülünyúl ***** válasza:
100%

Jelen.


Azonban én is ezt tapasztalom nőtársaim körében, főleg a 20-30 közötti korosztálynál, hogy rendkívüli mértékben az anyagiak motiválják őket. És úgy igazán nem is tudnak szeretni senkit (magukon kívül). Én pl. nem bírom felfogni hogy lehet így élni.

2011. febr. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
79%
Én nem a pénzre bukom, de voltam együtt 3 évig egy pasival, aki nagyon szegény volt, messze laktunk egymástól és nem volt pénze soha eljönni. Mentem mindig én, vagy adtam neki pénzt, hogy jöjjön, pedig én sulis voltam ő meg munkanélküli. Nagyon sokat szenvedtem, és nagyon sokat adtam neki kölcsön, és eltlet a szakítás óta 1,5 év és tartozik 50ezer forinttal, amit én a lakhatási támogatásomból, ösztöndíjból adtam neki. Szóval legyen pénze, de csak annyi amennyivel én is nőnek érezhetem magam mellette, és ne én legyek már aki a nadrágot hordja. És most vessenek meg, de igen is pénz nélkül nem működik egy kapcsolat. Nem kell gazdagnak lenni, de ha már dolgozik valaki akármit, de fix jövedelme van, akkor az már elég. Én is azthittem hogy nem számít a pénz, de mikor már a 2. évben is én fizettem neki a kaját, hogy egyen, na az már azért szánalmas, úgy hogy ráadásul otthon lakott... ez a fajta szánalmas, és van pofája tőlem kérni, aki iskolába jár.
2011. febr. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
67%
Sok lány mondja hogy nem a pénzre bukik, össze is jön egy pasival, aki szimpi, jó arc, kedves, aranyos, mindent megtesz a lányért, de csóró. Egy idő után kibukik a csajnál, hogy így nincs közös jövő, így hogy vállaljunk gyereket, így hogy legyen közös életünk. Aztán volt, nincs csaj, aki "nem a pénzre bukott"
2011. febr. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
71%

Még hány ilyen kérdés lesz könyörgöm...


Vannak nők, akik igen, a pénzre buknak elsősorban. És lám lám..vannak olyan nők, akiknél nem ez dominál. Ugyanígy vannak ilyen férfiak is. Nekem volt már olyan pasim, akit kb. én tartottam el. Attól még nem sütöm rá az össze férfira, hogy pénzhajhász..vagy csak a szexre kellek neki, és még sorolhatnám..

2011. febr. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
59%

Az utolsónál a pont! Egyébként tényleg megkérdezi ezt valaki kb. kétnaponta!

Nem bukom a pénzre, apuék világ életükben jól álltak, nem is voltam rászorulva. A férjem is szerényebb körülmények közül jött!

2011. febr. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
59%

Engem sem érdekel, sőt kimondottan zavar. Ugyanis a párom nagyon jól áll anyagilag, jól keres, sok mindent megengedhet magának, a szülei is jól állnak. Én meg kis csóró vagyok, hónapról hónapra élek. És nem engedem, hogy költsön rám (csak minimális dolgokat), mert nem akarom, hogy azt higyje, a pénze kell. Mert tényleg nem. Ebből aztán voltak már feszülségek. Például vinni akart nyaralni, de nem mentem, mert nekem nem volt rá pénzem, és az én normámba nem fér bele, hogy mindent ő fizessen.

Szóval nekem átok, hogy pénze van, bárcsak szegény lenne, mint én. De szeretem őt. Miért? Mert okos, figyelmes, és mert elhiteti velem, hogy különleges vagyok.

2011. febr. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
54%

Tetszik vagy sem, biologiai evolucios teny hogy a nostenyeket az alfahimek vonzzak. Az atavisztikus osztonok miatt ez elso ranezesre a kigyurtsag, ero, magassag tulajdonsagok reven tamaszt vonzerot. Gyakorlatilag azonban a jelen tarsadalmi rendszerben elfoglalt pozicionak elegge jellemzo fokmeroje a penz. A no nem csak a 'numerat' latja benned, de tamaszat, leendo csaladapat, gyerekei apjat, es ez NORMALIS! Tovabba a nonek biztonsagerzetre van szuksege a parja felol. Ebbe beletartozik az is hogy ne kelljen mellette letbizonytalansagban elnie. Ez is teljesen normalis. Ezektol az igenyektol meg nem lesz egy no ribanc, vagy penzhajhasz, akinek ez azt jelenti hogy "a penzre buknak" az nagyon semmit sem ert az eletbol.


26F

2011. febr. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
A 10:14-es voltam. 30 éves Nő. Ez kimaradt.
2011. febr. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
10.14 26F-el egyet értek!
2011. febr. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
91%

fiúk! van olyan fiú, aki nem a nagy mellekre bukik?


egyébként meg nem manapság,mindig azt keresik a nők aki biztosabb anyagilag és jobb életet tud mellette élni.

amugy a pasinak a pénze kb olyan mintha egy nő szép.

2011. febr. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!