Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek egy spirituálisa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy spirituálisan fejlett fiúval?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy ki, hogy áll hozzá, ha valaki spirituálisan fejlett, érdekli az ezotéria, stb.


Amúgy tiszta jegyű mérleg vagyok!



17/F


2011. szept. 19. 18:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%
És tisztára hülye is ...
2011. szept. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

igen,mert érdekelnek a spirituális dolgok.első válaszolóra ne figyelj..

:) :)

örülök neki,hogy van akit érdekel ez a dolog

2011. szept. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
És miben nyilvánul meg ez a fejlettség? Csak kíváncsiságból...
2011. szept. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én megértelek. Én is mérleg vagyok és érdekel az ezotéria, horoszkópok stb. Szóval igen.
2011. szept. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Tojásrántotta ***** válasza:
61%
Huhh azt a büdösk*rvaéletbeba*dmeg, de jót nevettem, ezen XDXDXD Tiszta jegyű mérleg XDXDXD k*rva jó.
2011. szept. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
54%
Hát igen A több milliárd évvel ezelőtt megalakult és folyamatosan felrobbanó több trillió csillag csakis azért létezik, hogy egy sz@ros kis bolygón élő primitív ösztönlények érzelmi kapcsolatait misztikus módon megválaszolja.
2011. szept. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

1. Én elfogadom, hogy te nem hiszel benne, de akkor kérlek, tartsd tiszteletben, hogy én meg igen!


2. Köszönöm


3.Általában jók a megérzéseim, öntök, és fogékony vagyok mindenre, s jártas az ezotéria területén.


4. Köszönöm! És az aszcendensed is mérleg?


5. Tiszta jegyű mérleg = A horoszkópom is és az aszcendensem is mérleg.


6. Lás az 1. pontot. És ki mondta, hogy egyedül vagyunk? Én hiszek többek közt a paleoasztronautizmusban is.

2011. szept. 19. 18:47
 8/18 anonim ***** válasza:
68%
Abban is sokáig hittek az emberek, hogy a felhők felett van a mennyország van vagy, hogy a föld lapos és aki a szélére és a pokolba zuhan. Az ostoba emberek mindent elhisznek még azt is, hogy a Hold sajtból van.
2011. szept. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Jaguar! Te hiszel valamiben.


Csak mert a "tudomány" álruhájába van bújtatva, akkor máris elfogadható?

Miből gondolod, hogy unokáink nem úgy fognak majd az evolúción meg a többin röhögni, mint ahogy most te teszed? Mitől jobb az?

Mert valaki kreált hozzá magyarázatot? Mert az egyszerű kis emberi agyunknak ez a legfelfoghatóbb?

És miből lett pl. az ősanyag? Mi indította be az ősrobbanást?


Miért pont a most elfogadott a legjobb? Az egyiptomiak több mint 3 és fél ezer éven keresztül hitték szentül ugyan azt, hogy az emberek Ré napisten könnycseppjeiből lettek. Az amibe te hiszel még csak egy évezredet, sőt annak a felét sem érte meg...

2011. szept. 19. 18:57
 10/18 anonim ***** válasza:
Én nihilista vagyok és semmiben sem hiszek mert nézőpontom szerint mindegy ki miben hisz vagy mit tud az teljes mértékben lényegtelen és értelmetlen. Az ősrobbanás elmélet pedig nekem sem "kóser" de én eddig azon gondolkoztam, hogy milyen céllal alakult meg az idő és mikortól beszélhetünk róla. De én pl. ezért akarok csillagász lenni mert nekem nem elég a hit, nekem tudás kell.
2011. szept. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!