Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párod megígéri neked,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párod megígéri neked, hogy nem beszél többé az exével, és letiltja msn-en is, de aztán nem teszi meg, te meg észreveszed, mit teszel?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy a barátom a mai napig egy héten 2x-3x beszél az exével. Mindig a csaj ír rá, a barátom nem, viszont ha a lány ráír, mindig leáll beszélgetni vele. Ez engem nagyon zavar, mert a lány még a mai napig is próbálkozik nála. Eddig mindig kellett neki valami ok, hogy keresse a páromat (pl. szeretné visszakérni ezt vagy azt a cuccát), de most már az se kell neki (mindent visszaküldtünk). Most már ott tart, hogy csak ráír msn-en a barátomra, és azután faggatózik (de persze csak diszkréten), hogy együtt vagyunk-e még, jól mennek-e a dolgaink, veszekszünk-e, vannak-e már viták, meg ilyenek.


Szörnyen idegesített, hogy mindenféle bugyuta álindokkal keresi a kedvesemet, hogy ez vagy az kéne neki, ezt vagy azt a holmiját szeretné visszakérni, én meg épp ezért mindig mondtam a páromnak, hogy küldje el neki minél előbb, hogy végre megnyugodjon a kedves exbarátnő, de akkor meg mindig talált valami mást, ami miatt keresheti. :S

Most már nincs a páromnál semmije, mégis mindig keresi.


Sokszor beszéltünk már erről, én többször elmondtam a páromnak, hogy nagyon zavar ez a dolog. Mondtam, hogy azt még csak nem is bánnám, hogyha beszélgetnének, mint barátok. De afölött már nem tudok szemet hunyni, hogy állandóan jönnek a burkolt kis célzások a csaj részéről, a barátom meg úgy tesz, mintha vak lenne és úgy csinál, mintha mi sem történne.

A múlt héten nagy nehezen közös nevezőre jutottunk, és a párom megígérte, hogy többet nem beszél vele, ha ez engem tényleg ennyire zavar és ilyen rosszul esik, sőt, amint hazaért, msn-ről is letiltja.

Ehhez képest tegnap a csaj megint ráírt, ráadául akkor, amikor én is pont ott ültem a párom mellett a gépnél. A csajszi persze megint incselkedett vele, meg minden, játszotta az eszét, én meg csak ültem, mint egy hülye, mert azt hittem, hogy a párom a múlt hét óta már nem beszél vele.


Megkérdeztem tőle, hogy hogyan írhat neki a csaj, amikor tisztám emlékszem, hogy azt ígérte nekem, le fogja tiltani. Erre védekezésből visszatámadt, hogy ő megpróbálta, de nem ért az msn-hez, nem találta a tiltás funkciót és más sem tudta, hogy hol kell, és ezért inkább így hagyta.

Na, most ez milyen kifogás? Megígérte, hogy nem beszél vele többet, erre én meg azt vagyok kénytelen olvasgatni, ahogy ott enyeleg vele a kedves exe, és akkor még én leszek leszólva, hogy miért vagyok rosszkedvű, meg hogy ne legyek durcás... miért, most vágjak jópofát hozzá, hogy nem tartotta a szavát, és az ígérete ellenére ugyanúgy jópofizik a volt barátnőjével? Ja, meg hogy ne rá legyek morcos, mert nem is ő tehet róla, hogy ez van, elvégre nem ő ír rá a lányra, hanem a lány ír rá, és ő semmi rosszat nem csinált.


Egyetlen kérdésem lenne csak: Ezek után mit csináljak még? Nem tartja a szavát, de ő van felháborodva, ha megjegyzem neki, hogy ez azért elég rosszul esik, és kikéri magának, hogy rossz lesz a kedvem, és nem ugrálok a boldogságtól.


(Amúgy nem csináltam balhét, nem rendeztem jelenetet, nem kiabáltam vele, még csak számon se kértem őt, egyszerűen csak megkérdeztem, hogy ha megígérte, hogy letiltja, miért nem tartotta a szavát, és jó, persze nyilván elég savanyú volt az ábrázatom, mert tényleg rosszul esett, de hát az engedtessék már meg nekem, hogy ne kelljen örülnöm annak, ha rájövök, hogy a hátam mögött ugyanúgy megy a dumaparti... :/ Szóval nem értem, milyen jogon van megsértődve, ha morcos vagyok.)


2011. szept. 19. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Tiltsd le te.
2011. szept. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 napietus ***** válasza:
20%

hosszú történetre rövid válasz:


idióta parancsot sem tagadjuk meg, de nem is hajtjuk végre.


29/N

2011. szept. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 BlackSword ***** válasza:
25%

Először is egy hisztis követelőző pics@ vagy, akit remélem a barátja hamarosan dobni fog...


De most tényleg mi bajod van már??? Ne féltékenykedj már, mert felnőtthöz méltóan valltak el, és nem anyázva... A barátod még veled van... Biztos van oka... Szóval nyugodj meg, mert ezzel a fölösleges féltékenykedéssel pont az ellenkezőjét éred bel, és visszaüldözöd az exe karjaiba... Veled van, tehát szeret... Akkor meg hiába is próbálkozik nála az exe, mert téged szeret...

2011. szept. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Jó, de akkor ne ígérje meg, és ne füllentsen nekem szemtől-szembe, hogy többet nem beszél vele és letiltja. Vagy akkor mondhatta volna, hogy nem sikerült letiltania, hogy legalább tudjam, és ne úgy derüljön ki, hogy egyszer csak ráír a csaj... így hogyan bízzak meg benne? Megígér valamit, ami számomra fontos, de aztán nem tartja be...


És nem parancs volt, még csak nem is én kértem rá, ő ajánlotta fel ezt a lehetőséget, méghozzá saját magától. Én csak elmondtam neki, hogy nagyon zavar, hogy ennyit incseleg meg bájolog itt vele a lány. Tőlem beszélhetnek egymással barátilag, csak akkor ha ott teszi magát a lányka, akkor inkább állítsa le, vagy én nem tudom. Azért én is itt vagyok, hahó! :S

2011. szept. 19. 19:49
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja, és azt még elmondanám, hogy egyáltalán nem váltak el szépen. Nagyon is sok anyázás volt, főleg a csaj részéről. Csúnyán szakítottak, a csaj akkor mindennek elhorda a páromat, azt mondta, sose akarja látni többé, csak amikor a háta közepét, és így tovább... sőt, akkoriban le is tiltotta a páromat mindenhonnan, hogy még csak véletlenül se kerülhessenek kapcsolatba. Csak újabban keresi megint...
2011. szept. 19. 19:52
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is elvárnám, hogy a barátom ne fogadja tárt karokkal más nők próbálkozását.
2011. szept. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%

Szia, volt pár napja egy hasonló kérdés, csak fordított felállásban.

Itt a link: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

Ezt a válaszzt írtam:


Ez a válasz 100%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 09-14 18:41


Neked is ezt válaszolom, csak fordított felállásban!

Az meg gyenge kifogás, hogy nem ismeri az msn tíltás funkcióját, még egy malac is meg tudja csinálni!

:D

2011. szept. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%

Engem is zavarna, és elvárnám, hogy ezután magától ajánlja fel a barátom, hogy tiltja a csajt. Az meg hogy nem tartotta be amit ígért... Hát az én párom is folyton ezt csinálja. Ígérget, aztán meg b.aszik betartani.

A "nem találta a tiltás funkciót" pedig egy szánalmas magyarázkodás. Ha valaki nagyon akarja, az megtalálja, pláne hogy keresni sem kell, mert az msn ablakban ott veri ki az ember szemét a menüben.


22/L

2011. szept. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elég szemét.Próbál téged hülyének nézni.És ezek szerint nem hagyja hidegen az exe...de hát ha ő nem veszi magát észre akkor tedd azt te is hogy egyik exeddel elkezdesz beszélgetni gyakran.És ha ez őt nem fogja zavarni akkor nem is szeret igazán
2011. szept. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!