Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha észreveszed hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha észreveszed hogy a lány akivel nem rég jöttél össze narancsbőrös csalódsz? Mennyiben határozza meg a dolgokat ez? Taszít? Vagy ez olyan elhanyagolható tényező féle?

Figyelt kérdés
2009. aug. 18. 14:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
22%
Én már ruhán keresztűl is látom h narancsbőrös-e, de különben sose kéne vastagabb csaj nálam, hisz magam is vékony vagyok, és vékony csajon úgy van narancsbőr, mint rajtam felesleg ;D
2009. aug. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
nem ez a legfontosabb, persze lehet csúnya, és akkor elmegy a kedvem tőle kicsit, de nem ez az első szempont.
2009. aug. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszönöm az őszinteségeket:D:D
2009. aug. 18. 14:13
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Viszont szerintem a legtöbb fiú nem tudja a csíkokat (striákat) megkülönböztetni a narancsbőrtől (cellulitisztől)...Bocsi a közbeszólást, de én ezt tapasztaltam.
2009. aug. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
első vagyok, nekem a gerincem alján vannak striák, és elég csúnyák mintha korbács nyomok lennének :$ arró lsenki se mondja meg h természetes..xD
2009. aug. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

Ccch... attól hogy nekünk esetleg van narancsbőrünk, attól nektek még 1000x több bajotok lehet! ;)

Pl: kicsi farok, szőrös segg, büdős láb és hónalj ;)

Szóval... nekem is van egy kicsi (meglepően kevés pedig nem vagyok nádszálvékony) a barátom mégis imád igy is! Ha szeretsz vkit, nem ez alapján döntesz. Ha kivánod, kivánod úgy is.

Szal gondolkozni kéne néha..............

L/22

2009. aug. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónál a pont :)
2009. aug. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
14:30 Teljesen egyetértek!
2009. aug. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

és ha van?akkor nem vagyunk teljes emberek?jol mondja az elöttem hozzászóló.

nekem is van,és ráadásul zebracsíkos a hasam és a derekam,mert várandós vagyok és a párom igy is ugyan ugy szeret,és tetszem neki.

NEM A KÜLSŐ A LÉNYEG,HANEM AMI BELÜL VAN!!!csak ti pasik csak a f@rkatokkal gondolkodtok-Tisztelet a kivételnek.

22/N

2009. aug. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%
Mondd már meg a csajnak hogy ő s.ggfejjel jött össze. Köszi
2009. aug. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!