Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy nagyon friss kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon friss kapcsolatba belefér az, hogy a szilvesztert külön töltik? Te voltál már ilyen helyzetben? Mi lenne a jó?

Figyelt kérdés
2009. dec. 22. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért kellene együtt tölteni?
2009. dec. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért kellene külön tölteni?
2009. dec. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mindketten másik városba vagyunk meghívva szilveszterre. Ő nem is tudná lemondani, sokan számítanak rá... Én is szeretnék a barátaimmal lenni, de vele mégjobban.
2009. dec. 22. 17:33
 4/8 anonim ***** válasza:
a mi kapcsolatunk is friss,de én mindenképpen a barátommal szeretnék szilveszterezni..
2009. dec. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha más városban lesztek akkor persze
2009. dec. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
sajnos én sem tudok a párommal szivleszrezni :( messze lakunk egyással,és jönek hozá rokonok :/ ez van :( legalább lesz okom berúgni..
2009. dec. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a Szilveszter egy szép közös emlék lenne! Egyébként belefér, ha külön töltitek, de én a helyedben vele tölteném! :)
2009. dec. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem belefér, ha nincs más megoldás, és elígérkeztetek már két helyre. Ez természetes. A következőt majd együtt töltitek, addig meg lesz még bulizásra alkalom, ahol bepótolhatjátok:)

És igen voltam ilyen helyzetben, az első szilvesztert nem töltöttük együtt, a többit viszont igen, nem volt belőle baj:)

2010. máj. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!