Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-19 évesek, Ti mennyit vagytok együtt a párotokkal?

Figyelt kérdés
Suli vagy munka mellett? Mennyit bírtok egymás nélkül?
2011. szept. 20. 08:00
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

én ha tehetem, egész nap vele vagyok. ha nem, akkor csak vágyom rá, de ő az első a dolgom után. ha sokat akarsz együtt lenni a barátoddal/barátnőddel, valaki majd elkezdi a szentbeszédet (általában a szülők), hogy nem lesz ez így jó, mert megunjátok egymást ha ilyen sokat vagytok együtt... ne hallgass rájuk! hülyeség! szerintem kifizetődő sokat együtt lenni!

19/f

2011. szept. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

18 vagyok 2 és fél éve vagyok együtt barátnőmmel.

Régen minden nap találkoztunk, majd kb egy év múlva már csak heti 5ször, most ott járunk hogy csak hétvégén.


Nem feltétlen jó mindig vele lenni...

2011. szept. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor a 2 és fél évből ki is vonhatunk kettőt utolsó.
2011. szept. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Minél többet, ez normális.
2011. szept. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Együtt élek vele, így hacsak nem dolgozunk, együtt vagyunk, maximum egy gyors boltba menetel erejéig vagyunk külön. És szerintem ez így van jól, nem szeretek a másik felem nélkül lenni :)
2011. szept. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

absolút nem normális, ha emiatt elfeledkezik az ember, főleg a fiú, a saját életéről.


Igenis mutassa meg, hogy van neki saját élete is és nem csak és csak és csak a csaja! Ha mindien időt a barátnőjével tölt, mikor fogja magát kiképezni az életben hasznosítható tudásokra, amire szüksége lesz ahhoz, hogy a közös utódokat eltartsák???


ha minden idejét a ányra fordítja, mihez fog kezdeni, ha az mégis szakít vele akármiért is? Ha nincs saját élete, ez akkor szokott katasztrofális következményekkel járni. De ha van saját élete, akkor az élet akkor is megy tovább.

2011. szept. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Skizofrén atya 1992 ***** válasza:

nincs párom......:S:S:S

soha nem is volt....MERT......:S:S:S

2011. szept. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
majd lesz :D nekem sincs. előzővel őő olyan heti 2x találkoztunk 1 alkalommal olyan min 5 órahossz.
2011. szept. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!