Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hamarabb találja meg a boldog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hamarabb találja meg a boldog párkapcsolatot az, aki kiélte magát fiatalon?

Figyelt kérdés

Azaz huszonévesen érdemes kimondottan sok partnerrel lenni? Szerintem 5-10 szexuális partner az elköteleződés előtt elég kell legyen "viszonyítási alapnak". Úgy gondolom,ha valaki csak a vadászatra áll rá, halmozza a trófeákat,akkor egyrészt elveszti képességét,igényét a komoly kapcsolatra,érzelmileg kiég,"doppingjává válik a hódítás", másrészt nem hiszek abban,h ha valaki házasság előtt gyakran váltogatta partnereit, annak könnyebb lesz hirtelen totálisan hűségesnek maradni a házasságban. Vagy ez férfiakra nem áll fent, nekik érdem a partnerek száma?

Mit gondoltok erről?


33/F vagyok, nekem 5-10 barátnőm volt, de ezek hosszabb-rövidebb normális kapcsolatban, ugyanis nem volt lelkiismeretem átvágni a lányokat csak azért, hogy "meglegyenek", majd dobni őket (egyszer persze tettem így, de kutyául volt a lelkiismeretem,biztos azért csalódott a lány, mert engem a "rendes srác" típusba sorolt). Huszonéves férfikollégám viszont már 100 feletti számmal büszkélkedik (és lehet,laza stílusa miatt szintén olyan csajokkal jön össze,akik nem veszik kihasználásnak). Mondjuk ő kijelentette,soha nem nősül meg.

Férfiként mégis elszégyellem magam,hogy azért én is belehúzhattam volna jobban,főleg a mai világban. Főleg férfiak véleményét várom:)


2011. szept. 20. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Hát tudom, hogy férfiakat vársz, de én nő vagyok :)

Alapvetően egyetértek veled,de..szerintem akárhány partner után lehetsz hűséges, nem függ össze.

Több egyéjszakás után megtanulod értékelni a minőséget és itt most nem szexre gondolok, hanem az olyan emberekre, akikkel képes lennél összekötni az életed. Ez pedig iszonyú ritka. Sokan nem érzik a súlyát, amikor ilyen emberrel találkoznak, de aki belenyúlt a rosszba, vagy kóstolta azt az oldalát, amit te is említesz, az azért egészen másképp látja a világot :)

2011. szept. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok még férfi, csak nagyobb fiú. De azért válaszolok:) Én a jelenlegi barátnőmmel remekül megvagyok, és teljes mértékben a hosszú kapcsolatokban hiszek, amelyek mélyek, és nem a strigulázásról szólnak. Nem hiszem, hogy te képes lettél volna strigulázóvá válásra az alapján, amit leírtál, és ez szerintem emberfüggő. Ne akarj olyanná válni, ha nem vagy olyan, ha neked lelkiismeret-furdalásod van a heti partnercserétől, ne próbáld meg erőltetni, mert lelkileg a legjobban úgy jössz ki, ha önmagadat adod. Bocs, ha kicsit Coelho-sra sikeredett.
2011. szept. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én most leszek 21 és eddig egy lánnyal feküdtem csak le. Bár én eléggé visszahúzódó típus vagyok, szerintem egyáltalán nem kevés az az 5-10 nő. Látszik, hogy te komolyabban foglalkozol a nőkkel, nemcsak a szex jár a fejedben.
2011. szept. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
28%

Papesz én 34 vagyok. De ha arról lenne szó akár minden héten tudnék más és más lányt elfarkalni.

Ismerkedéssel nincs gond. "Jó fej srác a rendesebbik fajtából"mondják a csajok(kérdezem mindtől)

De csak eddig jutunk ugyanis nős vok 3gyerekkel(ezt csak a végén mondom) ilyenkor lekoccolnak. De nekem a tudat is elég hogy "meg lehetett volna"


Még nincs késő belehúzni. Nekünk most a 22-40 es korosztály a vadászterület.



34f

2011. szept. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, az én agyamat azért felk*rnád, ha befűznél, aztán közölnéd, hogy nős vagy 3 gyerekkel :DDD


22/L

2011. szept. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nos, akkor egyet a másik oldalról.

Ugyan még én is csak fiúnak vagyok mondható, pár hét múlva lesz meg a második iksz, de azért lehet hinni nekem. Én sosem voltam nagy nőcsábász, majdhogynem egyáltalán nem is érdekelt az ilyesmi, szerettem gyerek lenni, játszani, olvasni, semmitsem csinálni, egyszóval kiélvezni, hogy nem vagyok felnőtt. Mindenféle balhés hülyeségeket sem csináltam, egyáltalán nem éreztem szükségét. Csak elvoltam magamban szépencsöndben.

Egy tavaly nyári nap volt a fordulópont, megismertem egy csodás lányt, akivel aztán úgy alakult, hogy már egy éve együtt vagyunk, elsők egymásnak, és minden tökkkéletes. Nem fantáziálgatok más lányokról, nem nézegetem őket, nekem csak ez az egy kell, és kész. Ha el is hagyna sem nagyon tudnék másra nézni. És pont hogy így tudjuk magunkat 100%ig beleadni a kapcsolatba, és emiatt lesz jó. Aki sokmindenkivel volt együtt, az már szétosztogatta a lelke darabjait, és nem tud tökéletes kapcsolatot kialakítani már. Nem kell szexuális viszonyítási alap sem, minek? Csak el tudjuk dönteni, hogy jó-e az, ami van... Nem irigykedek senkire, aki többel volt (sőt, még taszít is), nem sajnálom a "kihagyott lehetőségeket", nem jön rám később semmi mánia, ennyire azért már ismerem magam.

Aláírom, hogy mázlim volt. De mindig is így terveztem. Ha 25 éves koromban jön ez össze, akkor akkor, ha soha, akkor így jártam. De én nem a partnerváltogatós típus vagyok.


Egyszóval: nincs általános szabály (nem is hinném, hogy a kiélést elegen tesztelték volna, hogy reprezentatív adattal szolgálhassanak), mindenki találja meg a neki legjobbat, függetlenül a közhozzáállástól.

2011. szept. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!