Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 21 évesen már érdemes a közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 évesen már érdemes a közös jövőt építgetni a párommal?

Figyelt kérdés

Én vagyok a lány, 21. Egy éve vagyunk együtt a párommal, ő 24 éves. tett már megjegyzést az eljegyzésre, házasságra (ő mondta, hogy egyszer én is férjnél leszek, mondtam viccelődve hogy nem hiszem mert hisztis vagyok:), erre ő mondta h ennek nem örül.:) )

MEsszemenően nem szoktunk a jövőnkről beszélni, csak annyit szokott nekem mondani, hogy nagyonnagyon sokáig együtt leszünk egymásnak:)


2011. szept. 21. 09:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha rendesen kitartotok egymás mellett és szeretitek egymást, akkor a közös jövő építését nem lehet elég korán elkezdeni.


Nagyszüleim 8 évesen kötelezték el egymás iránt magukat és úgy is maradtak a sírig.

2011. szept. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem az a véleményem, hogy egy kapcsolatnak csak úgy van értelme, ha közösen képzelitek el a jövőtöket. Nem érdemes úgy hozzáállni, hogy pár éven belül úgyis szétmentek.
2011. szept. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen érdemes. Én 20 éves vagyok lány, a párom 24, és mi mindíg is közösen képzeltük el a jövőt, ez nálunk nem volt kérdés, én igazából el sem tudom képzelni már, hogy miyen lenne az életem nélküle. Mi elég sokat beszélgetünk a jövőről, hogy hol fogunk majd lakni, ki hány gyereket akar majd és mikor (ő már most akar... de én még nem). Ja és mi már jegyben járunk. 3 éve vagyunk együtt.
2011. szept. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

gratulálok! :)

az szerintem is egyértelmű, h közös jövő nélkül nincs értelme egy kapcsolatnak- persze kivétel a tini kor. 21 évesen azért már benő lassacskán az ember feje lágya.

Én sem tudok elképzelni az életem a barátom nélkül, várom azt a napot amikor megkéri a kezem (erről neki egy szót sem szólok:) amikor az oltár elé vezet! :)

legyetek boldogok:)

2011. szept. 21. 10:21
 5/8 anonim ***** válasza:
22 évesen jöttem össze mostani párommal és most 24 éves vagyok 1 hónapja költöztünk össze. Ő 25 éves. Így 100%-ig biztos vagyok benne, hogy együtt építjük a jövőnket,hisz már benne is vagyunk :)
2011. szept. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tini korban is csak úgy van értelme egy kapcsolatnak, ha életre szólóra tervezitek.
2011. szept. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
13 évesen össze jöttem 1 fiúval 6 évig voltunk együtt. Én nagyon szerettem, de elhanyagolt, állítása szerint szeretett és nem akart elhagyni, így megtettem én, bár még nagyon szerettem, de gondoltam hátha észbe kap. 1-2 év múlva beszéltünk újra, szerette volna újra kezdeni, de elhajtottam, nagyon megbántott. Én vele is leéltem volna az életem, de szerencsére az eszemre hallgattam és elhagytam. Ha újra tini lennék sosem mennék bele hosszabb kapcsolatba,annak sosincs olyan vége amire vágyunk.
2011. szept. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem. Majd olyan 28 évesen, de van aki 35 évesen jön rá h még élni akar, és olyat is ismerek aki 50 évesen hagyta ott a családot, egy 28 éves nőért.
2011. szept. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!