Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit lehet tenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit lehet tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés
Volt egy másfél éves kapcsolatom, 1 hónapja szakítottunk, vagyis én szakítottam vele.A fiúnak én voltam az első barátnője, és nehezen szabadulok tőle.30km van köztünk, de amikor szakítottam vele minden nap lejött és d.u. 6tól 12ig sírt nekem és könyörgött hogy ne szakítsak vele.Ez kb 1 hétig ment.Nagyon felidegesített ezzel, sehogysem tudtam hazatenni és végül mérgembe azt mondtam, hogy még lehet köztünk vmi, csak menjen már haza...Nagyon ideges típus,hamar felhúzza magát,le is qrvázott régebb, kiabált,sokat veszekedett és ez lett a vége.. megmondtam neki hogy már nem szeretem és nem akarok többet semmit tőle.Azóta megtudta hogy jóba vagyok egyik szomszédjával és megfenyegette hogy ne foglalkozzon velem mert megveri, stb..tipikus férfi duma...jelenleg járok azzal a fiuval, de ha megtudja az exem bajok lesznek.Többet ne beszéljek vele, törüljem a listámról?Mit tegyek hogy tudjam élni a saját életem és ne szóljon bele?Jelentsem fel zaklatás miatt?Tanácstalan vagyok...Nem akarom titkolni a mostani barátomat sem... Én 19/L exem 21/F
2011. szept. 21. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Te nem Zalai vagy? Alig értem mit beszélsz...
2011. szept. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem Magyarországi vagyok :) talán ha újraolvasod megérted...
2011. szept. 21. 15:44
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd fel ha keres, ha zaklat akkor fenyegesd meg, hogy feljelented. Ha ez se használ, jelentsd fel.
2011. szept. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp sem vagy köteles eltűrni neki ezt, a barátodat se titkold, és ha megtudja, csak akkor lépj, ha ő is.
2011. szept. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

azért is járj a másik sráccal. Őt pedig hagyd a francba szégyenítsd meg olyan szinten ,hogy utcára se merjen menni...


Mellesleg ez a "meg foglak verni" duma szánalmas!

Max vegyen az uj barátod 1 paprikaspry-t utána verekedhet az exed a paprikával..

2011. szept. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!