Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek működhet úgy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működhet úgy egy kapcsolat, ha jobb esetben is max 6-szor tudnánk találkozni egy évben?

Figyelt kérdés
A fiú Romániában lakik, én meg Magyarországon :S
2011. szept. 21. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2011. szept. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. szept. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem sem :S
2011. szept. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, de ez olyan rossz így :S Mindegy azért sem adom fel :) Köszönöm a válaszokat :)
2011. szept. 21. 18:06
 5/7 anonim ***** válasza:

próbálunk hetente találkozni a barátnőmmel, de ez sem mindig jön össze, és nagyon rossz így is...:S

edig 2 hét volt a leghosszabb amit külön töltöttünk, aztis alig bírtuk ki..:S

egy évben öszvissz 6..... szerintem neagyon kevés...bocsi.

És egy dolog hogy a szerelem mindent legyőz meg az iylen dumák, de hidd el, hogy csak kínozzátok így egymást.

2011. szept. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 habibi ***** válasza:
ember, működhet, csak bízni kell magadba, hogy menni fog. ne beszéld már le magad az első lépés előtt, lehet, hogy pár hét múlva kapsz egy olyan ajánlatot, hogy odautazhatsz. Szerinted hol tartana az emberiség, ha a nagy feltalálók nem kezdtek volna bele megvalósíthatatlan dolgokba? lenne áram? net? ház? vagy ha a messzi földről érkező herceg nem csókolja meg Csipkerózsikát és így nem talál rá a szerelem? Ők hittek magukban és neked is hinned kell magadban és a szerelmedben. Én azt mondom, hogy vágj bele, ha pl. fél év múlva úgy érzed, hogy ez nem megy, akkor szakítsatok, de mi van akkor, ha Ő számodra az Igazi? hüm? csak így elszalasztanád, csak azért mert messze van? egy próbát megér, ha szeretitek egymást és persze bíztok egymásban
2011. szept. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem működhet. Majd rájössz, miért nem :)
2011. okt. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!