Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha valaki olyanba vagyok szerelmes akibe nem lenne szabad?

Figyelt kérdés

Tényleg nem lenne szabad mert, hát szóval az unokatesómról van szó. Mostanában nagyon sokat voltunk együtt mert arra a környékre költöztek ahol mi lakunk. És azt hiszem beleszerettem és úgy néz ki hogy ő is valahogy így van ezzel. De nem lehet!! Most mit csináljak?

16/L


2009. ápr. 25. 11:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, könnyű mondani, de próbáld kiverni a fejedből. tudatosítsd magadban, hogy ő a rokonod. próbáld kerülni a társaságát egy ideig, amíg lenyugszanak a kedélyek. nyiss más fiúk felé, aztán meglátod, hipp hopp elfelejted, nagyon fiatal vagy még.
2009. ápr. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Mendus ***** válasza:
28%

cigány vagy? Félreértés ne essék, csak általában a cigányok szeretnek bele a rokonaikba... XD

amúgy nem árt egy kis vérfertőzés...szánalmas, keress mást! Annyi férfi van a Világon...

2009. ápr. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nagyon gyorsan keress valakit, akivel össze tudsz jönni és léégy vele sokat, akkor talán elfelejted...de hát a tiltott gyümölcs, mindig édesebb...vér szerinti amúgy?
2009. ápr. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
2. válaszoló olyan szánalmas vagy! Nem tudom a helyembe mennyire esne jól neked egy ilyen válasz! Amúgy nem vagyok az! És köszi szépen a másik két válaszolónak. Mindent megteszek de nem tudom mennyire fog sikerülni! Ez az egész helyzet annyira rossz! Amúgy már pár napja nem találkoztam vele.
2009. ápr. 25. 11:27
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
felejtsd el gyorsan! az én szüleim is unokatestvérek és tessék... ami a világon létezik betegség, nekem az megvan... soha ne kezdj rokonoddal, nem normális dolog! a saját bőrömön tapasztaltam :(
2009. ápr. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit csináljak, pár napja nem találkoztam vele, de keresett. Sokat gondolok rá. És ráadásul jövő hétvégén lesz a nővérének az esküvője amire mi is meg vagyunk hívva. Mindenki előtt úgy kell tennem mintha nem éreznék semmit. És el kell őt felejtenem. :( Nagyon rossz lesz hogy ott lesz a közelemben.
2009. ápr. 25. 11:48
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy visszahúzodsz és kerülöd nem hiszem, hogy segíteni fog, mert ettől még gondolsz rá, talán többet is.

Menj társaságba, kirándulni, bulizni, ismerkedj. Nem muszáj egyből más fiú karjaiba menekülnöd, mert az nem biztos, hogy egy őszinte közeledés lenne.

El kell fogadnod, hogy Ő nem az, aki irányába ilyen jellegű érzelmeket diktálhatsz. Ha tényleg szerelmes vagy, akkor nem lesz könnyű, de elég fiatal vagy még ahhoz, hogy ezen a lelki válságon túljuss és pár év múlva, mint kedves vicces emlékre gondolj vissza! Kitartás!

2009. ápr. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Remélem hamar túljutok ezen. Amúgy beszélni akar velem. Most mit csináljak? Beszéljek vele?
2009. ápr. 25. 12:14
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát képzeld én is hasonló cipőben jár(tam)ok. Velem is tök rendes, meg bensőséges volt az unokabátyám, szóval detto u.ez. De egyszerűen tiltsd meg magadnak hogy ugy gondolj rá, mint a szerelmedre. Ha eszedbe jut, gondolj ugy rá mint 'az unokatestvéredre'. Nézelődj más fiuk irányába. Ha pedig a végén már semmi nem megy, akkor mondd el neki az egészet, és 2-en találjatok ki valamit. De ez csak végső eset. Szurkolok hogy megoldódjon a dolog...
2009. ápr. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
De mi már beszéltünk erről. Mert ő is szeret. Mondtam neki hogy nem lehet, de azt mondta hogy nem mi vagyunk az egyetlenek(unokatesók) akik egymásba szerettek.Nem tudom mit csináljak már egy pár napja nem beszéltem vele, de ő beszélni akar velem. Most beszéljek vele vagy ne?
2009. ápr. 25. 13:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!