Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy visszahúzódóbb kis ártatla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy visszahúzódóbb kis ártatlan 15 éves mennyire vágyik egy kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Vagy éppen egy jó pettingre a szerelmével?:D

És mennyire kell hogy Alfa (magabiztos, laza, tudja mit akar) legyen? Mert egyébként folyamatosan próbálok fejlődni ilyenné :D És most tetszik egy 9.es nagyon, kb ilyesmi, már 1 éve kb! (eddig egy csókom volt részegen)

F18


2011. szept. 21. 21:24
1 2
 1/13 krvua ***** válasza:
100%
mint medvedisznóember a az unclebeansra...
2011. szept. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy nőnek férfi kell és nem alfa.
2011. szept. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A látszat néha csal. Nem kell alfahímnek lenned, hogy lányokkal összejöjj. Sőt, jópár lány nem is tekint rájuk úgy, mint komoly lehetőségre.
2011. szept. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
egy 15 éves lány vágyik egy kapcsolatra, de ne legyél sietős, mert egy évig nem tanácsos még lefeküdnie, max ártatlan petting lehet.
2011. szept. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Az Alfát nevezik úgy hogy Férfi, az állatok között is ahhoz vonzódnak, de kb ha egy nem olyan nagyon magabiztos fiú próbálkozna be nála, akkor abból nem lenne semmi?


Mert próbálkoztam már egy 16 évessel is, ugyanolyan volt mint én kb, de nem vonzódott hozzám, azóta már olvastam egy halom csajozós könyvet, már tudom hogy kell csinálni, de még a személyiségemet nem állítottam teljesen át...

2011. szept. 21. 21:31
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az alfa egy pö.cs, a férfi nem pö.cs
2011. szept. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

honnan gondolod, hogy az a csaj "visszahúzódóbb kis ártatlan"?

a fejlődés oké, de ez nem biztos, mert ha a lány tényleg visszahúzódó, akkor nem nagyon akar pasit vagy egyáltalán nagy társaságot...

én félénkség terén középkategóriában vagyok, nem visszahúzódó és nem is ribi, és én vágyom. de a lányt először meg kell ismerned.

15/l

2011. szept. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

utcsó- ez is igaz, bár fene se tudja hogy általánosságba egy party-lány vagy egy átlagos csendesebb lány vágyik jobban palira??:S

Mindegy beszélgetek vele egyet, már megvan mit mondok elején...

2011. szept. 21. 21:56
 9/13 anonim ***** válasza:
60%
Inkább készülj az érettségidre köcsög, ahelyett hogy 15 évesekre csorgatod a nyálad. Csajozós könyv? -.-'
2011. szept. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%

A válasz írója 52%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:03


Miért lenne köcsög?


3 év az semmi és a mai 13-15 éves lányok nagyon fejlettek.


Sok sikert kívánok neked kérdező!


Én is hozzád hasonlóan olvasgatom jelenleg is eme írásokat az alfa hímmé válás rögös útján próbálok haladni és észrevettem, hogy mióta javítottam tudatosan a járásomon és a tekintetem azóta sokkal több csaj van zavarban mellettem. Úgy babrálnak a hajukkal kínjukban, hogy azt hittem kitépi mindjárt helyben csomóban a csaj. :D

2011. szept. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!