Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés
Volt régen egy fiú aki tetszett.Ő rájött erre és jól alámtett (népszerű volt és mindenkinek azt terjsztette h lúzer vagyok)KIs csendes,kamaszkori gondoktól szenvedő lány voltam és ezért.Azóta évek teltek el és nagyon igazságtalannak érzem.Mert a srác mindenkivel normális volt csak velem nem.Most népszerű lett nagyon.ÉN meg magamban vagyok még mindig barátok sehol akik próbálkoztak azzal h barátkoztak és én viszonoztam is tök jól elbeszélgettem szinte mindenkivel de most mégis mintha mindenki ellenem fordulna,otthagyna és nem értem és nagyon igazságtalan.ŰPedig senkinek nem ártottam a srácot az ellenségemnek tekintem mert lehet mai napig alámtesz és h népszerű és mindenki hozzá csatlakozik olyan mintha mindenki ellenem vonulna abban az iskolában de miért:(?Egyébként jól gondoltam hiába vagyok rendes ha nem állok be a birkasorba akkor ezvan már azért is utálnak ha nem ismernek.Mit tegyek?Miért kéne olyanokkal barátkozni akik eltapostak ahol tudtak amikor a legrendesebb voltam?Mindenki egy köcsög f@sz.
2011. szept. 21. 21:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Csak van egy hasonlóan antiszociális személy mint te. Én is megtaláltam ebben a páromat (nem úgy), a középsuliban. Mi voltunk (ő lány, én fiú) az osztály feketebárányai akiket az ofi is utált. 6 éve tartó barátság lett belőle...
2011. szept. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A véleményem,hogy sok a f*szkalap és sajnos nem irtják őket.Én is találkoztam már ilyen barmokkal akik éveken keresztül keresztbe tettek nekem utána meg jó pofiztak amikor kellett tőlem valami.Az ezekhez hasonló legalja utolsó mocsok sz*r emberekkel nem kell foglalkozni,legfeljebb egy szép adag turhával meg kell jutalmazni őket.
2011. szept. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

kezdjük ott ,hogy fiú vagy vagy lány? Gondolom lány ,ha nem bocsi nem derűl ki ,hogy meleg vagy e vagy csajszi


Szerintem szépen derítsd ki a telefonszámát és ragassz ki mindenhova ilyen kis hírdetéseket ,hogy "meleg fiú keresi párját" telszám.... majd cserél számot ,de te addigra el tudod terjeszteni ,hogy ezt találtad most ez komoly? osztálytársaknak mond. Ezután a pletyka hihetetlen sebességgel indul el mire odaér hozzá már az lesz ,hogy lefeküdt xyal aki persze szintén fiú.


Végülis megkérdezheted tőle ,hogy mi a baja van veled,aztán vagy elmondja vagy nem ,de te megpróbáltad....


Én is ilyesmi helyzetben vagyok ,de engem csak az osztályom nem bír aminek az oka ,hogy 3 évvel öregebb vagyok (nem nem buktam érettségi miatt:) így mivel öregebb is vagyok komolyabb a felfogásom nem röhögök a hülye vicceiken így én vagyok a kakukktojás.


Sok sikert kívánok!

2011. szept. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül, velem ugyanez a helyzet. Nem ismernek, nem is akarnak megismerni, mindenki útál a suliban, pedig senkinek semmi rosszat nem tettem. Minden nap azt hallgatom, hogy milyen csúnya meg kövér vagyok, ami szerintem nem igaz, mert rengeteget foglalkozom magammal, bár van rajtam egy kis felesleg és nagy a csipőm.. Sőt, még az is fáj nekik, hogy nem vagyok átlagos, és állandóan ezt kommentálják. Világ életemben alám tettek, mindig egyedül ültem, úgyhogy nem is lepődtem meg ezen a kérdésen. Nemrég pár csaj bevallotta, hogy irigy rám a stilusom és a lazaságom miatt.. A fiúval meg ne foglalkozz, az ilyeneket ignorálni kell. Ja, és ez a hetedik iskolám, mégsem találtam barátokat.

Járd ki azt a sulit valahogy aztán többet meg sem ismerd őket! :)

Sok sikert!

2011. szept. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok antiszociális jóó!!!?EZ aLÓF@ASZ TÁRSADALOM AZ!Amikor normális embereket közösítenek ki!!!
2011. szept. 21. 21:56
 6/15 A kérdező kommentje:
Utolsó velem is ez a helyzet!Az elsőnek írtam az előzőt!
2011. szept. 21. 21:59
 7/15 anonim ***** válasza:

"Nem én vagyok antiszociális jóó!!!?EZ aLÓF@ASZ TÁRSADALOM AZ!Amikor normális embereket közösítenek ki!!!"


Hóóóóó vegyél vissza kislány! Az antiszociális mióta negatív dolog? Ki a f@szom akar beletartozni abba a lóf@sz társadalomba? Én bóknak szántam!

2011. szept. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A srác egy szánalmas fasz.Ahogy viselkedik látszik rajta hogy szeret téged csak nagyon félős de a pofája meg nagy.

Annyira fosik hogy azt reméli h te kezdeményezel.

Am ez kb mikor történt?Mennyi idő telt el?

2011. szept. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Bár én nem tudom te h bírod még mert én már nem egyszer voltam a begolyózás határán!
2011. szept. 21. 22:00
 10/15 anonim ***** válasza:
Általában akit kiközösítenek nem tudja magáról, hogy csakis ő tehet róla. Ha az a másik személy régen csesztetett, tehettél volna ellene. Mondjuk felszólalsz, hogy nem is ismer, mi alapján b@szogat. Utólag okosnak lenni, tudom. Mindig ezzel jönnek. De ha belegondolsz ilyen az egész élet, valaki mindig b@sztat. Főnököd, az ő fönöke, munkatársak. A régi tapasztalatok alapján lehet később cselekedni. Ne legyél naiv, ne legyél elfogadó és igen ember. Sokan nem is tudnak nemet mondani.
2011. szept. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!