Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Ha ti összevesztek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ha ti összevesztek a barátnötökkel, és szeretitek öt, és aztmondja hogy egy ideig ne keresd, akkor betartod azt amit kér és egy jo ideig nem hal rolad vagy addig tepertek amig ujra ki nem békültök? (föleg ha a ti hibátok)

Figyelt kérdés
2010. júl. 26. 19:29
 1/8 Mr. Idegen ***** válasza:
nálunk úgy van: felmegyek hozzá egy üveg pezsgővel, utána ......
2010. júl. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nálam pont ugyanez a sztori !!!:DDD

És békén is hagytam mert nem vagyok rá képes hogy oda álljak elé még csak beszélni sem ...

2010. júl. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
19:40 es! ezt hogy érted?:D
2010. júl. 26. 19:49
 4/8 anonim ***** válasza:

ha én ilyet mondok, akkor közben azért a szívem mélyén várom, hogy megkeressen... és minden vágyam, hogy odajöjjön, bocsánatot kérjen, kiengeszteljen...



18/L

2010. júl. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ugy hogy megváltozott már nem az a kis szerény kislány hanem dögös lett meg stb.. és félek tőle :D
2010. júl. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És am 15 vagyok :D
2010. júl. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nekem nő azt mondja, hogy időt kér, vagy hagyjam békén kicsit, akkor békénhagyom örökre. Vagyis azonnal otthagyom. Nekem ne durcázzon, ilyen nincs, hogy most akkor szünidő. Persze utána mindig gondlnák meg magukat, dehát az élet kemény, ők megy ostobák. :D


Van erre egy szépen rímelő duma is, mely így szól:

Béke, vagy vége.


20f

2010. júl. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ez egy jó kérdés!Velem ugyan ez történt nemrég (2 hete)!De mi nem vesztünk össze hanem csak a csaj mondta h legyen szünet(2év 2hónap együtt lét után)Első héten hívtam meg sms-eket írtam neki amikre nem válaszolt telót meg nem vette fel!Második héten nem is kerestem gondoltam majd ő megkeres de nem így lett!Iwiwen kaptam egy üzit tegnap előtt hogy nem érez már irántam szerelemet és hogy vége........


19F

2010. júl. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!