Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit mondjak, ha tulajdonképpen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak, ha tulajdonképpen még nem a "pasim"?

Figyelt kérdés

Randizgatok egy sráccal, és tényleg hihetetlenül jól elvagyunk, odáig vagyunk egymásért. Nem volt róla szó, hogy akkor mi most együtt vagyunk-e, vagy sem, olyan magától értetődő, hogy találkozunk, és együtt töltjük a szabad időnket (nem volt még szex, ha ez számít), szavakkal azonban sosem konkretizáltuk a dolgot. Valahogy furcsa is lenne a kérdés, de az a bizonytalanság is, amiben vagyok. Persze Kicsiszívem vagyok, meg Kincsem, meg tudom is én, de igazából nekem sincs rálátásom a dologra. :)

Sokan rákérdeznek, hogy "Találkoztál a pasiddal?", aztán furcsán néznek, ha azt mondom nem a párom. Most én vagyok a hülye, vagy igazam van abban, amíg valami nagyon egyértelmű "jele" nincs a dolognak, ez simán randizgatásnak számít?

22L


2011. szept. 22. 13:25
 1/10 anonim ***** válasza:

nem vagy hülye ez elég kínos szitu.

sztem próbáld megcsókolni vagy hasonlók és egyértelmű lesz.

2011. szept. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én már az ilyen gagyi gügyögős kicsiszívem, kincsem babusgatásoktól is hányingert kapok, ezért ebben nem szeretnék állást foglalni, de a véleményem az h tisztáznátok kellene h most akkor wtf is van köztetek. Ez így egyre zavaróbb lesz mindkettőtöknek. Tudom, mert nekem is volt már ilyen szitum lánnyal.
2011. szept. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Ezt általában nem jelentjük így ki, hogy akkor mától a barátnőd vagyok, Te meg a barátom. :) Mi például belőttük az első csók dátumát a kapcsolatunk kezdetének. De reflexből mindketten.
2011. szept. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A csók kérdésen az első randi végén túljutottunk... :D

Nem sziruposodunk állandóan, ritka esetekben fordul elő az ilyen babusgatás (szerencsére, mert én sem vagyok oda tőle), csak muszáj volt valami példával előhozakodnom, hogy felvetítsem kb hol állunk épp. :)

2011. szept. 22. 13:31
 5/10 anonim ***** válasza:
menj feé hozzá nézzetek filmet és majd "eldől" első vagyok xD
2011. szept. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tini koromban még kimondtuk hogy "jaj akkor most járunk?" De két felnőtt ember ezt szerintem nem mondja ki, és minek is ezen lovagolni hogy most mi neked. Jól érzitek magatokat együtt, csókolóztok akkor most nem mind1, a vége úgyis az lesz...
2011. szept. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem akarom túlkomplikálni a dolgot, szóval nekem nincs arra szükségem, hogy kijelentsük, mi most tulajdonképpen járunk. Egyszerűen annyi a problémám, hogy a környezetemmel nem tudom, hogyan kellene tudatnom a fennálló helyzetet, hogy jó ez így egyelőre, ami van, nem túlspilázva. Csak azt nem tudom, hogyan értessem meg velük, mert utálok magyarázkodni ilyen jellegű dolgokról, illetve nem tudok rajt túljutni, miért furcsa ez másnak.
2011. szept. 22. 13:38
 8/10 anonim ***** válasza:
A barátiköröd és te mennyetek el valahová és "mutassátok ki"első voltam xD
2011. szept. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Dottorre ***** válasza:

Szerintem már most túlkomplikáltad a dolgot. HA csókolóztok, együtt töltitek a szabadidőtöket, ez nálam egyenlő a járással. A szex is előbb-utóbb meg fog történni, csak idő kérdése.

De ha te ebben nem vagy biztos, akkor talán állj oda elé az egyik randin, és kérdezd meg hogy "Tulajdonképpen mi most akkor járunk,vagy nem?"... Az egyenes beszédnél nincs rövidebb út...

2011. szept. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Kérdezd meg az udvarlódat (persze abszolúte naivan): "Ha bemutatlak valakinek, hogyan nevezzelek? Barátom/udvarlóm/lovagom?" Utána már mindenkinek így nevezed illetve mutatod be Őt. Így az udvarlódnak meg neked sem kellemetlen (hiszen "megbeszéltétek") a környezetednek meg ezen "titulusból" egyértelmű lesz a kettőtök közötti helyzet. (Mellesleg a LEGBUNKÓBB dolognak tartomm ha valakit "pasinak" emlegetnek a barátnője előtt!)
2012. jún. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!