Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, kezdenétek kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, kezdenétek kapcsolatot vagy voltatok már párkapcsolatban nálatok idősebb nővel? Mik az érveitek egy érettebb nő mellett?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 25. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Igen.. és az hogy nem tesztel (annyit..), nem játszik, és komolyabb.. :) jah és nem túl könnyű elcsavarni a fejét. :)
2009. ápr. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja, írjátok meg légyszi azt is, hogy mennyi volt a korkülönbség a hölgy javára! Köszi!
2009. ápr. 25. 15:53
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
2 év. az előző voltam. :)
2009. ápr. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

én lány vagyok 27 a barátom 21 teljesen oda van értem. minden jól müködik. az érvei: már eleget tapasztaltam, nem vágyom kalandokra, tudok neki új dolgokat mutatni, tapasztalt vagyok az ágyban, nem hisztizek mint a tizenéves lányok, fözni is tudok, jól kijövök a szüleivel, nem égetem a barátai elött buta nevetgéléssel. meg lehet velem beszélni mindent, tanácsot is tudok adni, kicsit több az élettapasztalatom.

ennyi

2009. ápr. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

nagyobb korküldönbséggel bármi tapasztalat? Úgy értem 10-20 év+ a hölgy javára.....

2009. ápr. 29. 19:42
 6/7 anonim válasza:
100%

Igen, volt egy kapcsolatom, amikor 27 éves voltam, a hölgy 48 éves volt tehát a korkülönbség 21 év volt (most is annyi csak már nem vagyunk együtt:)). Ez volt talán a legnagyobb korkülönbség de előtte is és azóta is voltak hasonló kapcsolataim (10 évnél nagyobb korkülönbséggel).


Akinek az érettebb korosztály tetszik annak talán nem is kell érv, egyszerűen csak vonzódik hozzájuk mert szépek, érettek, izgató a szavaikból sugárzó élettapasztalat, a mozdulataikból áradó báj és kimondhatatlanul vonzó és megnyugtató, ahogyan bensőségessé, meghitté tudnak tenni mindent, amivel foglalkoznak. Jó velük beszélgetni, hallgatni nyugodt hangjukat, látni a fiatal lányokénál bölcsebb, mélyebb tekintetüket. Szépség van abban, ahogyan átsugárzik rajtuk egykori fiatal önmaguk de ugyanakkor láthatóak a korukból adódó jelek is. Ők maguk se tudják sokszor, hogy mennyire szépek és, hogy sokszor gyönyörűbbek egy fiatal lánynál.

A nő képességei 30-40 évesen mutatkoznak meg igazán szerintem. Persze addig is szép egy nő de még csak ígéret.

Persze nem mindenki látja szépnek az érett nőket de az az ő bajuk:)

Egyébként irodalom is van a témában, egy kitűnően megírt regény:

Stephen Vizinczey:Érett asszonyok dícsérete

2009. ápr. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
igen szívesen kezdenek nálam 20évvel idősebb nővel is21 éves vagyok a korosztályomhouz képest komolyabb,érdekelnek az érett gondolatok,azt csak egy olyan nőtől lehet megkapni aki élt is:)
2010. jún. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!