Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki párkapcsolatban él/élt:ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki párkapcsolatban él/élt:ki kezdeményezte a kapcsolatot? A fiú vagy a lány?

Figyelt kérdés

Írjátok meg légyszi azt is,hogy ez hány éves korotokban történt!

Nagyon kíváncsi vagyok az arányokra! :D

Előre is köszi!!


2009. ápr. 21. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát 15 voltam... a barátom 16...

Én akartam vele összejönni :P nagyon megtetszett :$

És aztán kiderült hogy én is neki :D

és már 1 éve velem van :)

2009. ápr. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

jham és csaj vagyok...:D ( mondjuk ezt sztem levágtad :D)

/ előző komit irtam /

2009. ápr. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok; 21 éves koromban első Kedvesem (aki idősebb volt nálam) kezdeményezett. 22 évesen a másodiknál és 23 évesen a harmadiknál is én.
2009. ápr. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

legtobbszor ne neztem ki magamnak, osszeismerkedtem, de tovabb rendszerint o lepett.

a mostanival....kineztem magamnak de akkor nem tortent semmi. ra 10 honapra ismet volt alkalmam osszefutni vele, ugy inteztem h egyutt johessunk haza (leraztam az ocsem:p) reszemrol ennyi volt a kezdemenyezes, ez inkabb ismerkedes volt. hazafele olyan jol erezte magat h elkerte az id-m, beszelgettunk, talalkoztunk, es fel ora mulva mar fogta a kezem es a komp mellett csokoloztunk (o hivott ki a tomegbol setalni egyet) 3 eve egyutt vagyunk :)

2009. ápr. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

15 éves voltam az első kapcsolatomkor, és a pasi kezdeményezte, 2 hónapig tartott!

18évesen szintén a pasi, de én igazából nem akartam.

19évesen közös erővel,:) először ő.. aztán sokáig nem találkoztunk, amikor újra találkoztunk akkor én! 1,5évig voltunk együtt. de szép is volt!Ű


21évesen én kezdeményeztem, nem volt tartós kapcsolat,

kicsivel később volt egy másik kapcsolatom, akkor a pasi kezdeményezett, ez sem volt tartós.


21,5 évesen most nincs senkim, de "kerülgetjük" egymást egy sráccal, csak szerintem egyikünk se döntötte még el hogy igazán akarná-e, vagy marad a haverság...


Szerintem egyébként mindegy ki kezdeményez, nem azon múlik, hogy milyen lesz a kapcsolat.

2009. ápr. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindig pasi kezdeményezett :P


16/L

2009. ápr. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!